Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon melegszik a simson...

Nagyon melegszik a simson starom, mit állítsak a gyújtáson hogy ne melegedjen ennyire?

Figyelt kérdés

jobban melegszik mint egy járatós simson!

tehát kb kettő hete besz@rt a gép, egyszer csak fogta magát és leállt, és azóta nem indult be, vagy ha beindult akkor sem lehetett vele menni, mert húzni kell naki a gázt rendesen, és egyszer csak leáll 1 mpre aztán pörög tovább, ezt megcsinálja párszor utána meg már tüzet lövel a kipufogó, úgy csinál mintha én 10 mp-enként megnyomnám a leállító gombot 1 mp-re és utána meg zúgna tovább, de semmi vezeték nem ér össze, semmi hibát nem találtam sehol, a gyújtáshoz nem igazán értek, de kivettem a megszakítót polírpapírral megcsiszoltam, beleraktam és addig állítgattam ameddig még nem volt szikra, egyszer csak lett rendes szikra, be is bírtam indítani, de a ventilátor még nem volt rajta, és kb 1 percig majdnem max fordulaton húzattam üresben, és annyira felmelegedett hogy elkezdett a zsír leolvadni a blokk aljáról, és már csöpögött az olajsár a földre, ha nem jól van benne a megszakító akkor is tud nagyon melegedni? aztán ráraktam a ventilátort is, összeraktam teljesen, motoroztam vele, és úgy melegszik az egész mintha járatós lenne, nagyon forró lett pillanatok alatt, amikor me gmég jó volt akkor kellett neki 10 perc is hogy olyan meleg legyen hogy ne állja ki a kezem, most meg 1-2 perc múlva olyan hogy lekapta a kezemről a bőrt, és most megy, majdnem alapjárat is van, de viszont nem indul! nagyon ritkán indult be rúgásra, de általában csak tolásra indul be, üzemanyag ellátással semmi baj nincs, csak a gyújtás lehet, az alaplaphoz nem nyúltam, csak a megszakítóhoz, jobb lett mint mielőtt hozzá nyúltam mert így megy, csak nem akar indulni, mit állítsak rajta? vagy mit cseréljek?


2013. jún. 16. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb: a gyujtás rosszul van beállítva, most utógyújtáson áll.
2013. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!