Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja Ford Galaxym...

Miért csinálja Ford Galaxym 1.9 TDI (98-as) azt hogy amikor oda lépek neki akkor pillanatra kivillanik az ízírás jelző és megtorpanik?

Figyelt kérdés
Lehet hogy izzító gyertya bajos?
2013. jún. 16. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb tisztában kellene lenned e diesel motor működésével. Az izzítógyertya a motor beindításához szükséges. Ha már beindult és jár a motor, az izzító gyertya nem működik, önrobbanás hatására működik a motor. Tehát ha odalépsz neki és megtorpan, semmi köze az izzítógyertyához.
2013. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

# 1

Szerintem nem olvashattál olyat a kérdésben hogy a kedves kérdező nem ért a diesel működéséhez. Ő csak leírta hogy mit csinál a kocsi, tudja hogy valami nem stimmel, te meg nagyokos módjára kioktattad, és ugyanúgy mint nekem, neked sincs halvány lila fingod sem hogy menet közben miért villan fel neki az izzítás visszajelzője.

2013. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszt,de ez az elso dizel autom igy meg nem ertek hozza anyira
2013. jún. 16. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

gázolajszűrő,csúcsok,VP

elenőrzési sorrendben írtam,na meg anyagilag:)

2013. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!