Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek milyen simson tetszik?...

Nektek milyen simson tetszik? Gyári kinézet, vagy tuning?

Figyelt kérdés
Gondolok pl ilyenekre, hogy metál szín, váz színe, ültetés, üléstörés, sárvédő vágás, stb, vagy teljesen gyári külső ? :)
2013. jún. 16. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyárinál nincs szebb Simson: [link]


Nekem az s50-es a kedvencem, a púpos tankkal.

De a Star is tetszik gyári állapotban: [link]


Arról nem is beszélve, hogy az ilyen gyárira megcsinált Simsonokat megnézik az utcán.

2013. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a gyári tetszik. Szerintem az üléstörés nagyon ocsmány.

A legjobb szerintem a gyári kinézetű Simson valami 90-es tuning blokkal. Azzal lehet meglepetést okozni a robogósoknak. :D

2013. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja. Is-is. Én megcsodálom mindkettőt ha igényes. Mert lehet a gyári is gyári ha már le van pukkanva, és lehet a tuning is üléstöréses, festett tanksapkás szar.. :D Mindkét kategóriában vannak igényes, szép darabok :)
2013. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gyári simson enduró. Ami szürke. Km óra és fordulatszám mérő is van rajta. És az idnex búrák fehérek!
2013. jún. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a gyári simson a legszebb a tuningos simsonokban az tetszik amelyiknek a külsejéhez nem nyúltak
2013. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!