Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak megéri?

Első autónak megéri?

Figyelt kérdés
[link] .. erről/ilyen f astrárol lenne szó, szerintetek megéri? Vélemény róla?
2013. jún. 16. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha neked tetszik és találsz jó állapotút akkor meg.
2013. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg. Sok van belőle van bontott cucc is hozzá ha pl lezúzod de az új alkatrészek se drágák.
2013. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg hát, nekem is ilyen van, én 4 éve vettem 440-ért 15 évesen 82.000 km-rel, de még ma is úgy néz ki mintha új lenne, gondját viselem, meg nem drága a fenntartása, én csak ilyet vennék.
2013. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egész jónak tűnik a hirdetés. De személyesen kell látni ahhoz, hogy konkrét véleményt lehessen mondani róla.


Amúgy az F Astra-t én is csak ajánlani tudom.

2013. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az átiratás összvissz költsége egy ilyen autónál körülbelűl mennyibe kerül?
2013. jún. 16. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 T5- ***** válasza:
Jobb se kell. Ez a motor meg telitalálat. Fasza merev 3 ajtós kaszni, elsőnek nagyon jó, ennyi pénzért főleg. Szeretni fogod ezt, és értékelni fogsz egy nagyobb kaliberűt ha majd beleülsz később.
2013. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sok ember a swiftel jön, hogy az milyen fasza stb. De nekem akkor is ez tetszik :D
2013. jún. 17. 15:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyilván első kocsiról lenne szó, ahol a biztonság is elég fontos, és a swiftről e téren nem sok jót hallani.
2013. jún. 17. 15:17
 10/10 T5- ***** válasza:

Azért egy F Astra a régi Swifttel össze sem hasonlítható. Az Astra sokkal komolyabb technika, sokkal igényesebben összerakott, masszívabb, stabilabb az úton. Jobban felszerelhető, komolyabb motorok vannak hozzá és egy koccnál nagyobb esélyedvan kiszállni belőle mint egy swiftből.

A Swift nagyon JÓ arra amire kitalálták, vagyis nyugdíjasoknak akik tudják értékelni egy életen át tartó Trabantozás után, meg azoknak akiknek az értékrendjükben az autó és az evőeszköz egy szinten mozog. Városba, bicikli vagy busz helyett tökéletes, de amúgy egy rossz vicc, egy jól összerakott motorral aminek egy kicsit csinosítva egy motorkerékpárban lenne a helye, és semmi több.

Aki annyira dícséri arra csak azt tudom mondani, mindenféle offenzivitás nélkül, hogy szűklátókörű és nem ült még AUTÓban vagy teljesen fogalmatlan az autókhoz.

2013. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!