Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek, ha motort szeretn...

Szerintetek, ha motort szeretnék venni mennyit számít a márka? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elég jó árban láttam használt motorokat, kevés kilométerrel, de némelyik márkáról még sosem hallottam. Szerintem a nagy része olasz lehetett. Mit gondoltok, fontos a márka? Előre is köszi a segítséget!
2009. okt. 11. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
persze hogy fontos autoba is fontos azé nem mindegy hogy van egy fityod vagy egy mercid motorba ez ugyan igy van a japán motorok nagyon jol birják pl.: honda
2009. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszod, de pl. ha ugyanúgy jól néz ki egy nevenincs motor mint a másik márkás, akkor miért ne vegyem meg? Tehát hamarabb tönkremegy, rosszabb vagy csak abban különbözik, hogy nem felkapott márka? Egyébként ilyen kisebb chopper szerűséget szeretnék.
2009. okt. 11. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Te most motorról beszélsz, vagy robogóról?Mert robogónál mindegy egy kaptafa annak a két három nagy gyártó licence alapján van az egész.megveszik a technikát és csak apróbb külső változások és a márkajel hiánya miatt nem kérnek annyit.de szinte ugyanaz.
2009. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyat aminek még neve sincs még véletlenül se vegyél.

A népszerűbb motormárkák a legjobbak, lehet kapni hozzájuk alkatrészt is.

2009. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobb márkát venni, mert pl. egy Honda 20 év után is minőség, míg egy noname mehet a kukába. Javítatni, alkatrészt beszerezni könnyebb egy márkánál. Ha a vételáron fogsz is, fenntartásra elmey sokkal több. Autós példával: vehetsz Vartburgot 20 ezerért és vehetsz Corsát fél millkóért használtan, de a Corsa pöccre fog indulni és nem eszi le a gatyádat is.

Persze most nagy divat a chopper mert tv, meg ilyenek, de pont ez a kategória az, ami a legdrágább. Ha ebből olcsót akarsz az végképp a leggagyibb lesz. Gondold meg nagyon! Vagy gyűjts vagy válassz túrát! Sokkal szebbek, jobbak és kényelmesebbek.

2009. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, a csopperekről nem túl sok jót hallok, főleg, ha neve sincs. De egész jó kis márkásokat is láttam (nem csoppereket), amelyek tetszenek, és az áruk is elfogadható. Hja, és nem zabálják a benzint!
2009. nov. 9. 19:20
 7/7 anonim válasza:
Hello! Ha robogót akarsz venni, akkor az Olasz és a Japán robogókat ajánlom. Ha nagyobbat , akkor már nem tom h az olaszok milyenek de a Japán tuti jó
2009. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!