Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiiktattam a hármasgolfomnál...

Kiiktattam a hármasgolfomnál a középdobot, sport végdobot is tettem rá, azóta motorféknél pukkadozik. Ha kicserélem a rendszert 60mm -esre, akkor ez megszünik? Miért pukkadozik mint a rally autók?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 10:09
 1/2 A kérdező kommentje:
golf 3 gti, 8v, 2000cm3. polirozott hengerfejjel
2013. jún. 17. 10:10
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
motorkerékpár is adja azt a "pukkadozó" hangot, ez a gyári halk kipufogóval nem, mert ott van folytás, a sport dobban meg nincs folytás, ezért könnyen jön ki a gáz, és ezért ad ki olyan hangot, nem az üzemanyag gyullad ki a kipufogóban, hanem mert motorféknél esetleg szívhat egy picike levegőt is, pontosan nem tudom hogy miért pukkadozik, de ez elvileg "normális" minden sportdobos járgánynál így van, és az hogy kicseréled 60mm-esre attól nem fog megszűnni
2013. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!