Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki volt az a felelőtlen ember...

Ki volt az a felelőtlen ember aki kitalálta a rallyt mint autó sportot?

Figyelt kérdés

Én nem leszólni akarom a rallysokat, nézve a videókat, én ilyen tempóval az első kanyarban lemennék az erdőbe. DE!


Ki volt az a felelőtlen ember, aki kitalálta, hogy vegyünk autókat, menjünk el az erdős szerpentinekre, és száguldozzunk?


http://www.youtube.com/watch?v=dELTc2-7TeY


Most néztem végig egy videót. Felmerült bennem több kérdés:

1. Miért száguldanak át az útra rakott gumikon nagy sebességgel?

2. Azok az emberek akik ott nézők, miért ennyire gonoszak? Azt hallom mikor az egyik autó törik, vagy lement az erdőbe: "Ez az! Megvan! Szép volt!" és tapsolás, fütyülés. - Ők ezért mennek ki, hogy autókat lássanak az erődbe leszánkázni?

3. Az szabályos, hogy ott állnak a nézők az út szélén, és néha az egyik autó berepül közéjük?

4. Majdnem elütnek ott embereket, és simán tovább hajtanak... Ha elkaszálná az egyik embert a kocsi hátulja akkor is tovább hajtanak a cél felé?

5. Mikor összetörik az autó minek rohannak oda? Hogy beszóljanak a vezetőnek, hogy "béna voltál ecsém!"

6. Ez mire jó nekik? Sok pénz benne van ezekben az autókban. Mire jó, hogy összetörik őket?

7. Ezt élvezi valaki?



2013. márc. 11. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mint minden autósport, ez is veszélyes. A pilóták bevállalják és szeretik, a nézők is szeretik, ki kedvtelésből és bizony vannak akik balesetre vágynak. Viszont a pilóták fejéhez nem szegeznek fegyvert, hogy versenyezzenek, ezt ők választották maguknak. Én pl nem szeretem a ketrecharcot, mégsem szólom le, bizony annak is nagy a rajongótábora.

Ja, és én is szeretem a rallyt, csodálom, hogy vannak emberek, akik az autók határait feszegetik, ehhez ész kell, mert elképesztően technikás útvonalakon kell száguldaniuk.

2013. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért száguldanak át az útra rakott gumikon nagy sebességgel?


Azt lassítónak nevezik, ki kellene kerülni egy szlalommal, de a videóban pont a bénákat mutatják!


2. Azok az emberek akik ott nézők, miért ennyire gonoszak? Azt hallom mikor az egyik autó törik, vagy lement az erdőbe: "Ez az! Megvan! Szép volt!" és tapsolás, fütyülés. - Ők ezért mennek ki, hogy autókat lássanak az erődbe leszánkázni?


Katasztrófa turisták mindenütt vannak, de a többség segít talpra állítani a bukott autókat, de ez a videó pont nem arról szól!


3. Az szabályos, hogy ott állnak a nézők az út szélén, és néha az egyik autó berepül közéjük?


Nem, de azok a legjobb helyek, ezért el se lehet őket kergetni!


4. Majdnem elütnek ott embereket, és simán tovább hajtanak... Ha elkaszálná az egyik embert a kocsi hátulja akkor is tovább hajtanak a cél felé?


Bizonyára észre se venné, de vannak ott rendezők, mentősök és azok intézik a továbbiakat.


5. Mikor összetörik az autó minek rohannak oda? Hogy beszóljanak a vezetőnek, hogy "béna voltál ecsém!"


Lásd 2. pont.


6. Ez mire jó nekik? Sok pénz benne van ezekben az autókban. Mire jó, hogy összetörik őket?


Legtöbbször nem törik össze, de az is benne van a pakliban!


7. Ezt élvezi valaki?


Igen, sokan. Plusz egy csomó kedves embert lehet megismerni: mentősök, ápolók, tűzoltók...


Azért sajnállak kérdező, rád már erősen hatott a XXI. századi agymosás!

2013. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Észre sem venné hogy elütött egy embert a farával. Láttam már olyan videót hogy bukás után kiszállt a mitfárer aztán a pilóta meg otthagyta az út szélén... XD
2013. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki volt az a felelőtlen ember aki kitalálta a küzdősportokat

?

Én nem leszólni akarom a küzdősportokat, nézve a videókat, én ilyen tempóval az első menetben lemennék hídba. DE!


Ki volt az a felelőtlen ember, aki kitalálta, hogy két ember álljon szembe, menjünk el a küzdőtérre, és üssük egymást?


1. Miért ütik egymást nagy sebességgel?

[link]

2. Azok az emberek akik ott nézők, miért ennyire gonoszak? Azt hallom mikor az egyik csont törik, vagy kiütnek valakit: "Ez az! Megvan! Szép volt!" és tapsolás, fütyülés. - Ők ezért mennek ki, hogy törött csontokat lássanak?

[link]

3. Az szabályos, hogy ott állnak a nézők a ring szélén, és néha az egyik küzdő berepül közéjük?

[link]

4. Ez mire jó nekik? Sok pénz benne van ezekben az emberekben. Mire jó, hogy összetörik őket?

5. Ezt élvezi valaki?


XD

2013. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, és ha megnéznél pár videót a valamikori B-csoportos rallyról, akkor agyvérzést is kapnál... :D

Az volt az őrült sport, őrült nézőkkel és még őrültebb versenyzőkkel.


http://www.youtube.com/watch?v=tF6IRagBeXA


Nézd milyen közel állnak a nézők és mennyien... A nyolcvanas évek. :)

2013. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdése4k a kérdező lelkületéről állítanak ki szomorú bizonyítványt, nem a rallye-ról.


Ugyanilyen kérdéseket gyakorlatilag bármilyen tevékenységgel kapcsolatban ki lehetne találni, amit sport / verseny / hobbi célból űznek.

Milyen értelmetlen már az is, hogy 22-en kergetnek valami bőrdarabokból összevart micsodát, aztán amikor az egyik végre megszerzi, ahelyett hogy hazavinné, rögtön elrúgja valami csíkos lécekre csomózott háló felé, ahol valaki elkaoja, aztán kezdődik az egész elölről. Közben akik nézik, felváltva tudakolják ordítva a pályán síppal a szájában szaladgáló fickó édesanyjának a foglalkozását, hol egymást gyanusítgatják azonos neműek iránt való szexuális érdeklődéssel...

2013. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!