Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CRF 450-et vennék de félek...

CRF 450-et vennék de félek tőle mert minden fokozatban mar?

Figyelt kérdés
elmentem venni egyet 700-ér,de a videókon nem ennyire brutál.A csávó még 5-be kerékre hozta és úgy marja a földet mint egy kultivátor.Félek tőle.MEgmerjem venni? etz 300-ról ülnék át.(membrános,rezós 35 lovas)

2013. jún. 17. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

hát a crf 450-es az nem kutya f@sza :D

5-be gázra is kimegy az ember alól, szerintem nézz interneten pár kisebb krossz motort, mondjuk 250-es kétüteműt, keresd fel a tulaját, és mintha nagyon érdekelne téged, tehát mintha nagyon megakarnád venni azt hitesd el vele, és mond neki hogy de kiakarod próbálni előtte, és kipróbálod mész vele pár kört, és azt mondod neki hogy még alszol egyet rá, vagy azt mondod hogy ezzel meg azzal a dologgal nem voltam megelégedve, és kész, és nem egyből egy 450-essel kezdesz akkor mikor megveszed, hanem akkor már mentél kicsivel gyengébb motorokkal előtte, szerintem először 250-es négyüteműt próbálj aztán 250-es kétüteműt, aztán esetleg valami 350-es környékűt, 4-5 gyengébbet kipróbálsz, azt akkor jó lesz, ja meg azért menj először a négyüteművel mert az gyengébb, és nem lenne szép ha nem is akarod megvenni azt a motort, és összetöröd mert annyira erős, ezért kicsivel kezdj, és haladj felfelé

2013. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed váltogatni a motort, akkor vegyél kisebbet, de én inkább betörném magamnak ezt a 450est, nem kell rögtön vadulni vele, lehet szépen is haladni, utána meg adhatsz rá

Mindenki tudja hogy a krosszok ilyenek, ezen nem is kell meglepődni, terepre sárba kell a löket

2013. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló a 250-es két ütemű még vadabb :) Kedves Kérdező te pedig nyugodtan megveheted ezt , nem kell rögtön nyélen menni minden fokozatba , lehet normálisan is menni vele.
2013. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én az 50-esem mellet kipróbáltam eccer egy 450-est, k*va erős az tény, de szerintem meg tudnád szokni ;)

Ui: 16 voltam/vagyok

2013. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
helló hát ha már félsz tőle az már nem jó de én a te helyedbe megvenném és mint ahogy az előttem írók mondták nem csutkán kell vele menni csak szépen lassan és belejössz
2013. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lipton. ***** válasza:

Én meg 2 ütem párti vagyok.

Szóval vegyél egy 500-as cr-t aztán attól be fogsz kakálni :D

2013. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!