Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázadásra rángat az autó, de...

Gázadásra rángat az autó, de csak alacsony fordulattól majd 2000 től kb abbamarad, és erőtlen is, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Golf IV. 1,6 benzin AKL 8 szelepes.


Rátettük a hibakód olvasót, ami írt is ki hibát valami szondára...de töröltük újra beindítottuk nem írta ki újra. Azonban a Hall szondára minden törlés ellenére hibát ír ki beindítás után. Viszont arra gyanakszom a lambda szonda sem okés. Mit gondoltok?

Régen 2 esben ha adtam gázt csak úgy ment a motor, most meg még rángat is 900-2000ig és semmi erő. Plussz, fura szag is van a kocsiban...amolyan kipufogóból származhat...mindez azótta hogy gyűrűzték a kocsit, meg amit szoktak ilyenkor...kivéve a fúrást. Mivel sok olajat evett, ezért kellett gyűrűzni.


2013. jún. 18. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehet nem kellene a benzinest 2000 alatt gyilkolni és nem rángatna.
2013. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan nem értem az embereket. Nem merek venni használtautót, mert nem tudják az emberek használni őket.

2000 alatt akarsz gyorsítani egy benzines autóval? Nem kell csodálkozni, hogy rángat. Ezen a fordulaton kínzod a motort. Csak gurulni szabad ilyen fordulaton, amint gyorsítani akarsz, válts vissza. Én azt mondom, ez a fordulat még dízelnél is határeset. Mindenhol azt erőltetik a TV-kben, hogy minél alacsonyabb a fordulat annál kevesebbet fogyaszt. Hát téved aki ezt mondja. Minden motor ott fogyaszt a legkevesebbet, ahol a nyomatékcsúcs van. Ez SZÍVÓ benzinmotornál 3-4k között van általában. Turbósnál megjöhet hamarabb is, attól függ milyen a motor. Ha régifajta turbós, akkor 3 eleje, vagy ha mai szenny tsi-k meg az ilyen downsizeing s*arok, akkor megjön 2 alatt kicsivel, hogy a boldog vevő a tudta nélkül bas*za szét az autót, és vehessen másikat.


[link]


Kérdésre válaszolva:

A tied valószínűleg azért rángat már, mert már szétkopott. VAGY

Hallgassatok a hibakódra, nem véletlen találták azt ki. Irány a szerviz, és ott tudják mi okozhatja a hibakódot. Lehet, hogy csak egy szenzor, de lehet, hogy tényleg valami nem okés ott.

2013. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kis andrás válasza:
Szia, megoldódott?
2014. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
mert egy benzinessel 2e alatti fordulaton kell járni. meg gyorsulni 5.ből 40km/-ról. vegyél diesel-t oszt ott buszozhatsz :)
2014. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonló volt a gondom a Golf 4-emmel, de nekem a gyújtással volt a gond. A trafó is rossz volt és a kábeleket is ki kellett cserélni. Azóta kutya baja.

2015. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mennyi mágus van itt...

Ha a Hall-jeladót írja be az 1.6sr és gyenge a motor akkor 95% rá az esély, hogy el van rakva a vezérlés... Ellenőrizni kell a gyári! beállítási jeleket hogy a főtengely és a vezérműtengely szinkronban vannak e.

2016. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem azt írta szegény, hogy 2000-nél elváltogat, de valahogy el kell érni az optimális fordulatszámot. Vagy állítsa 4000-re az alapjáratot? Agyatlan barmok.
jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!