Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, hogy egy hibrid...

Az normális, hogy egy hibrid autóban valamivel gyengébb a klíma mint egy "normális" kocsiban, nekem hibridem van néha nagyon hideget fúj néha alig hidegebb mint egy sima ventilátor?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak akik értenek hozzá, vagy akiknek van tapasztalatuk hibrid autóval:)

2013. jún. 20. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én értek mindenhez, a focihoz, a politikához és a gazdasághoz is, meg az ezotériához, tehát egy hibrid autó gyerekjáték nekem.

Na tehát. A klíma sokat fogyaszt, akkumulátort hamar lemerítené, ezért a belső égésű motorról kell működtetni. Amikor az áll, akkor klíma sincs.

2013. jún. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is menetfüggő.Álló autónál nem is működik.(régebbi típus, az elsők közül)
2013. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)) Megnyugodtam, hogy nincs baja az autónak. (Persze nem örülök, hogy akármit csinálok ez ilyen marad.)
2013. jún. 20. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!