Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 kompresszió befolyá...

Simson s51 kompresszió befolyásolja a motor erősségét?

Figyelt kérdés

Van egy simson s51, szerintem elég kicsi benne a kompresszió, mert van úgyhogy elgyengül, s amikor leállok akkor utána sokáig rugdoshatom nem indul, csak hosszú idő után.

Amikor legurultam vele a dombról akkor is hiába húztam a gáz kart nem indult.

Tehát ha kicsi a kompresszió és veszek bele új gyűrű-t akkor jó lessz?


2013. jún. 20. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kicsi a kompresszió akkor megkell fúratni, új dugó, gyűrűk, csakpszeg kell bele
2013. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lesz egy sz. Ez a hiba mástól is lehet de ha valóban a kompresszió hiánya a bűnös akkor nem hiszem hogy a gyűrűzés megoldja. Mivel ez a motor kétütemű ezért ha a kompresszió elmegy a kopás miatt akkor már érdemesebb egy komplett felújítást elvégezni rajta. Persze ezt igazából a szétszedés után lehet megmondani. Amúgy kompressziót lehet mérni igen egyszerűen szóval elég könnyen eldönthető a dolog.
2013. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

S mivel vagy milyen módon lehetne megmérni a kompressziót?

S ha kicsi is benne akkor mit kellene bele venni/felújítani?

2013. jún. 22. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!