Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T robogó+tiszta benzin?!

2T robogó+tiszta benzin?!

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 2 ütemű robogót tiszta benzinnel használtak és meg szorult,általában ilyenkor mi lehet a baj? Egy fúrás és egy dugózás segítene a problémán? Válaszoktak előre is köszönöm!

2013. jún. 21. 11:33
 1/3 anonim válasza:
A főtengely és annak csapágyai is oda szarhattak, mivel nincs kenés felmelegszik szorulni kezd majd össze vissza feszíthet szóval újra csapágyazás nem ártana a fúrás melett + új gyűrű, bár ezt így nem tudom meg mondani de kb ez is benne lehet attol függ hogy nagyon tépték-e, vagy, hogy sok ideig de csak rövid távokat mentek vele mielőtt még össze sűlnének akk nagy baj lehet.
2013. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1. vagyok, különolajzású?
2013. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hy!

A jobbik esetben csak egy dugócsere,de kétlem,mert ha csak benzinnel használták akkor a főtengő csapágyaknak is annyi.

Meg aztán lehet meg kell javítattni a főtengelyt.

Nos tehát egy fúrás új dugóval az biztos kell kb 5000ft+dugó +egyéb apróságok a dugóhoz.

Kb 10-15 ezerért feltudod újítani a főtengelyed,ebbe benne van az alsó tűgörgő csere is ,hajtókar csere is,és kiegyensúlyozzák ha problémás.

Aztán valszeg kellenek bele új csapágyak is és új szimeringek ha már szétszeded,na meg olaj és benzinállópaszta és egy tömítéskészlet.

Én a helyedben lekapnán a hengert,vennék nagyobb dugót és elvinném megfuratni,majd összeraknám és ha utána zajos csörög,zörög,ciripel,stb akkor neki lehet állni széthúzni a blokkot csapágycsere és főtengely felújítás miatt.

Mégvalami:2t olajnál ne spóroljatok vegyetek csak szintetikus olajat mert az ásványival sokk probléma adóthat(szorulás,gyertyapiszok,kipufogó piszik stb)

2013. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!