Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudok tenni vele illetve...

Mit tudok tenni vele illetve mi a véleményetek a történetről? Lennt info

Figyelt kérdés
Szóval, 18/F vagyok, most lesz 1 éve hogy jogsim van. Van egy Opel Astra F 1.4Gl autónk amit szeretek meg minden de sajnálom szegény autót(tudom hogy nem élőlény de van lelke elhiheted:D) és van vele néhány gond amikre apu azt mondja (57éves) hogy jol van az úgy , szokásos szöveg, nem érdekli különsöebben olaj csere nemtom mikor volt utoljára...csak tankolás és enyni. Szoval a problémák: kuplung sivit hidegben inditásnál és még utána kisebb ideig, és az nemtudom hogy gond e hogy nem hogy betudom nyomni ugye hanem még felfelé és jön ha ugy beakasztom lábam kezem csak megnéztem és jön fel is nem kell tartásnak lennie?aztán kárpit ragasztás kéne mert válik le a tetőről, felhólyagososdott, meg ilyesmi, aztán a kettes sebességet nem akarja sokszor vagy kidobja(ritkán) vagy nem engedi egész egyszerűen berakni ha berakja akkor meg nagyrészt akad,rángat a kocsi oylankor ki üres és ujra (ez se tehet jót nkei:( ) aztán egyéb dolgok amiket csak én akarok meg hát karban kéne tartani jo kis kcosi lenne 1993-as 60le-vel de nem a száguldás a célom...elvagyok vele, megszerettem és sajnálom mint egy embert. Lehet hihetetlen de tényleg igy van. én majd üléshuzatot, egy két dolgot akarok csak de hát pénz semmi. Szóval minderről mi a vélemyényetek és remélem tudtok irni tippet a sebességváltora meg a kuiplunkra...bocs a hosszu szövegért. Remléem megértetek és tudtok válaszolni.
2009. okt. 12. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos azabaj hogy autózáshoz pénzkell.Nekem van egy cliom és arra is másfél év alatt 250ezret költöttünk és ez csak szerviz.Énis rakattam bele új szönyeget pedál váltoszettet aztán sötétitést meg vagy 20illatositot a sokév alatt meg a mosás benne van nekem 50be .Minden pénzem a benzinre megy.Életem a vezetés.Abaj az hogy nálam pl ugyvan hogy inkább vezetek és elköltöm a kajapénzem.Ha meg elvinnédaszervizbe az minimum 50-60ezer lenne egyolyan autó esetében mint a tietek.

Nehéz..tulajdonképpen nemlehet semmit tenni...

Pénz az kell főleg ha javittatni akarod az autót..

tanácsot nemtudok adni de valószínű más se.Talán ha van valami elektronikus cuccod add el,vagy joidöben használj robogot arra nemkell költeni annyit aztis lehet matricázni és szeretni,és nemkell hozzá olysok pénz.Aztán nekem is van és nagyon szeretem arobcsim de az autot is...1éve alatt mentem vele 25 ezerkilométert


18.5/F

2009. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván hogy lelke van nem csak egy darab vas. Te se csak egy darab hús vagy. És ha neked ez így nem jó beállsz a szerelőműhelybe kuplung kb ha csak egy fogaskerék akkor olyan ötvenezer, tetőkárpit ami teljesen lényegtelen igaza van apukádnak százezer. Kifizeted és gond megoldva. Vagy veszel saját autót amit úgy tartasz karban a pénzedből ahogy akarsz.
2009. okt. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!