Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 üresjáraton kipörög...

Simson s51 üresjáraton kipörög max fordulat számig viszont menet közben nem?

Figyelt kérdés

Van egy s51 es simsonom eddig semmi baj nem volt vele.Egyik napról a másikra történt az egész.Reggel kimegyek hogy megyek vele de nem tudtam vele menni mert nem pörög ki.

A másik tapasztalat a benzincső a karburátor felől a benzincsap irányába egyfojtában bugyborékol tehát 2 másodpercenként egy buborék felmegy.Ezért a tűszelepre gyanakodtam azt ki is cseréltem az úszónak semmi baja ki lett takarítva a karbi is a benzinszint is jó.De még mindig buborékol,van valami tippetek ?



2013. jún. 21. 18:14
 1/4 A kérdező kommentje:
állítottam a benzin/levegő csavaron szép lassan negyed fordulatonként közben minden állítás után mentem vele egy kört de csak fullad csak fullad..Engem ez a buborékolás zavar de nagyon :( valami tipp?
2013. jún. 21. 18:29
 2/4 A kérdező kommentje:
meg annyi ,hogy megyek vele néha pukkan egyet de megy tovább utánna járatom alapjáraton akkor is pukkant eggye de járt tovább (másik gyertyával is próbáltam de akkor is pukkadozik :(
2013. jún. 21. 20:04
 3/4 pucuka69 ***** válasza:
Szerintem a benzincsap van elkoszolódva, és kevés benzint enged az igényekhez képest. Egy takarítást megér!
2013. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . A benzincsapot kitakarítottam és lejött a barátom aki beállította gyújtást azóta kipörörög megy mint az állat :)
2013. jún. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!