Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha dugó csere után egyből...

Ha dugó csere után egyből nyelezem as 2t motrot akk mi lehet vele?

Figyelt kérdés
törik,kiverődik,vagy mi?
2013. jún. 22. 13:30
 1/7 schocko ***** válasza:
Esetleg beblokkol, szétmegy rajta a gyűrű, megkarcolja a hengert...
2013. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nemcsak dugót cserélsz hanem felfúratod vagy gyűrűzteted. Amíg az alkatrészek össze nem kopnak addig sokkal több hő termelődik, és megszorulhat a dugattyú a hengerben. A másik fele a dolognak hogy nem lesz olyan a motor teljesítménye mint szakszerű bejáratás esetén.
2013. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

aha,oké köszi

csak az a baj h ebbe a melegbe mégjobban melegszik,és meddig érdemes járatni? 75 km van benne,én olyan 300km-re gondoltam! sztetek?

2013. jún. 22. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább 1000 km legyen.
2013. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1000 km kell neki. Én inkább nem cseréltem ki a hengert emiatt, mert nem lett volna kedvem 40 km/h-vel menni 1000 km-t.
2013. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1000? hát nem tom egy szerelő (aki már régóta a pályán van az mondta h bő 2-3 tank benyát motorozzak ki kisgázon

azmeg kb 300km

2013. jún. 23. 10:32
 7/7 szoragy válasza:

1000 kilométer kell a frissen furt motornak.

ha csak dugot és gyürüket cseréltetek,akkor elég pár száz,mert a henger ugyis kopott és az uj gyürük se fognak megszorulni. kicsit több olajat nyomassál bele.ha otthon kevered a benzint akkor a 40 es helyett 33assal járj párszáz kilométert.ha robogorol van szo akkor állits az olajpumpán hogy több olajat kapjon vagy tehetsz a benzinbe egy kis 2T olajat.

2013. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!