Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt 125, Husqarna sms...

Yamaha dt 125, Husqarna sms 125, vagy Kawasaki kmx 125? Most veszek motort, de nem tudom melyik legyen. Normális használatra néha erdőben is kéne használni (nem olyan vészes erdő az sms is eltudna menni)

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv! Én a DT-t venném, de ez inkább csak ízlés kérdése. A Husqarna is jó, sőt, talán még erősebb is, mint a DT, de inkább japán-párti vagyok (Honda, Yamaha sorrendben, a Kawáért és a Suzukiért kevésbé vagyok oda, de ők is jók.), de a KTM-mel és Husqarnával sincs bajom.
2013. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a DT-re szavaznék, nagyon jó kis motor, megbízható, az én LC2-esem elég rendesen ment, sose volt vele probléma. Igaz, a véleményem kicsit elfogult, és eddig másom nem is volt, de nem is bánom.
2013. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az alkatrészek nem drágák a DT-hez? a husqarnaról azt hallottam hogy nehéz alkatrészt kapni
2013. jún. 22. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Boltban, interneten sok mindent láttam hozzá, igaz, nem kellett magam költségekbe verni a szervizelést illetően, a teleszkóp szimmeringeket sikerült csak meggyilkolni. Gondolom az újabbakhoz még egyszerűbb alkatrészt találni.
2013. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!