Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne nagyjából...

Mennyibe kerülne nagyjából ezt megcsinálni ezen az autón?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy ilyen színű Polo-m, és szeretném ilyen kinézetűre (vagy le3galábbis hasonlóra) megcsinálni. Tehát kellene ilyen felni alá, ezek a szélesítések is hiányoznak, és, ha jól látom, ez meg is van kicsit ültetve. Ó, és ezen a képen már fehér az index, azt is ki akarom cserélni. Szerintetek ez mennyi pénzt kóstálna nagyjából?


+1 kérdés: nektek is tetszik így, kicsit átalakítva? Ilyen alapból (az enyém most ilyen): [link]



2013. jún. 23. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyen mondjuk a 4 felni használtan 50-60 000. A gumi az amilyet akarsz. Festék lakk stb anyagáron vagy 60 000. Műanyag elemek és munkadíj passz.


Ha van egy garázsod, ahol tudsz bütykölni és vannak segítőkész haverok/ismerősök/fényező akkor szerintem 200 000 körül talán meg lehet úszni, ha csak kívülről csinálod.

Ha rendbe szeded a futóművet, a motorteret, motort és az utasteret, akkor ezért jóval több.

2013. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Futóműve, motorja, utastere rendben van már most is, a motorteret nem akarom csinosítgatni, mert minek. :)

Amúgy neked tetszene az ilyen változtatgatás?

2013. jún. 23. 15:22
 3/6 Blinty666 ***** válasza:
Szerintem egész jó lenne .Először is sok sikert a bütyköléshez :) .Szóval szerintem azért 200-nál kicsit többe jönne ki ,de persze attól is függ milyen szerelőt illetve fényezőt találsz .Én most így 300 körülire saccolnám a beruházást ,de persze ez pluszba és mínuszba is jócskán eltérhet attól ki milyen áron dolgozik.
2013. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Speciel a szerelést én csinálnám, mert gépész vagyok, megbirkóznék vele. :)

A festő...na az még talány.

2013. jún. 23. 16:26
 5/6 Blinty666 ***** válasza:
Az szuper :) Akkor jelentős összegeket spórolsz meg .Jó szerelgetést kívánok ;)Remélem majd összefutunk ,valamelyik tuningtalin !
2013. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát őszintén szólva egy ilyen alapnak mondható szépítgetéssel nem tudom, ki mernék-e állni a sok szép kocsi mellé. De majd meglátjuk. :)

Egyébként nézegettem még képeket ilyen felszerelt Polo-król, lesz honnan ihletet merítenem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!