Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A VW Golfokat miért akkora...

A VW Golfokat miért akkora divat itthon bucsusra megcsinálni?

Figyelt kérdés

Rengeteget látok, őrült röhejesek, én nem mernék vele végigmenni a városban.

pl ez: [link]


Az árról inkább nem is írok, mert aki ezt megveszi ennyiért az egy igazi agyhalott.


2013. jún. 23. 04:40
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
mi az a 'bucsu' ?
2013. jún. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Mi az, hogy "bucsus"?

A belinkelt oldalon meg egy átlagos Golf van, semmi különöset nem látok rajta.

Írd már le, hogy mit értesz ez alatt.

2013. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Búcsús = bazári = gagyi


Szerintem is így van. Ami különösen gagyi az a hátsó lökös, hátsó lámpák, tükrök, felnik, légbeömlő a motorháztetőn, illesztések pontatlanok.

Tipikus hülyegyerek tuning. Ami mellőzi az ízlést, kifinomultságot, minőséget.

Emellett nevetséges áron is kínálják.

2013. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az eleje szerintem jó, kivéve a kamu beömlőt és a króm tükröket. A hátulja viszont tényleg hányás.
2013. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálják csak, ha a tulajoknak ez tetszik. Nekem nincs semmi bajom vele addig, amíg el nem kezd vele menőzni úgy, mintha egy Ferrariban ülne.
2013. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdve a Trabantokon Ladakon at majd huzzukikon most ez van porondon,itt Angliaban jarok kollegaval vw talikra azert mas a helyzet,nagy reszuk mar szerepelt a VW Performance magazinban,de hat azok otthon megfizethetetlenek,igy marad a csimbum cirkusz
2013. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem a kérdésben szereplő Golffal semmi baj nincs. Kell alá 4 normális felni meg azt a gagyi kipufogóvéget ki kell lökni alóla, és egy teljesen normálisan kinéző 24 éves autót látunk.


Az viszont már tényleg gagyi, amikor valaki ugyanezt megpróbálja megcsinálni harmad ennyi költségvetésből úgy, hogy teleaggatja homashitás sz*rokkal. Na az gááz.

2013. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
gagyi eladhatatlan hulladék tele tescos krómmal
2013. jún. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bucsus = Búcsús. Amikor a falusi HMCS megcsinálja sufnituninggal az amúgy is ócska kocsit és ilyenkor szokott az autónak látszó tárgy a [link] -ra kikötni.

Nyomj egy hasznost! ;)

2014. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!