Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kisebb a görgö a motorban...

Ha kisebb a görgö a motorban akkor többet fogyaszt mert jobban pörög és mennyivel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen görgő????
2013. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A variátornál a görgő ember
2013. jún. 23. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
igen,kisseb a súly jobban pörög,de viszont a végsebeségből is veszt,de viszont görgő sulyától függ hogy menyire mennyen,és biztossan többet is eszik.
2013. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6g volt benne 4,2 tettem bele jobban ugrik gyorsul és vége is több lett
2013. jún. 23. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
igen?Pedig álltalábban vesztenek a végsebeségéből.
2013. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is igy tudom de akkor mennyit ehet eddig 2 volt
2013. jún. 23. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy veszt a vég sebességből. Minden motornál van egy ideális görgő súly, aminél a motor a legjobban gyorsul, és a legjobb a végsebessége, ezt kell eltalálni. Ha túl kicsi görgőket teszel bele akkor túlpörög és nem úgy gyorsul mint kéne, és a végsebessége se lesz annyi, ha túl nehéz görgőket teszel bele, akkor nem bír rendesen kipörögni, rosszul gyorsul és rossz lesz a vég sebessége is.
2013. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!