Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet ez a motor? Ti...

Mennyit érhet ez a motor? Ti mennyit adnátok érte?

Figyelt kérdés
[link]

#motor #MZ #MZ TS #eladó mz
2013. jún. 24. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kis gép!

Szépen néz ki,picit át van alakítva.

Új festés,króm indexek,más kormány,a kerekek is jól néznek ki,gumik nincsenek nullára koptatva,hátsó teló átalakítva,ez nem tudodm hogy mennyire jó,szerszám doboz átalakítva,tank ugyebár jawa tank :) A hosszú utak miatt van elől is lábtartója,és ahogy igényesen megvan csinálva hozzá a fék is ami nem egy hátrány!Ismerek olyat akinek csak a lábtartója van elől ,nos ha hirtelen kell fékezni az azért macera...Kipufogó rendszer szerintem új,vagy ha nem akkor keveset volt kint a napon :)De ahogy el nézem elképzelhető hogy keveset futott motor volt,vagy egy jó állapotú kipufogót vett rá vagy Pesten a mágustól szerzett kipufogót.

Viszont amit kifogásolok rajta az a sportlégszűrő!Több hátránya van mint előnye,Én nem raktam volna be.

Ahogy elnézem 150 henger lehet rajta,lehet hogy abba is bele van nyúlva hogy plusz felömlő vagy ilyesmi.

Nekem ha csak kismocira lenne jogsim és motort akarnák vásárolni akkor 80 ezret megérne ha van műszakis pappírja.

Tudom sok meló van benne,meg pénz,de ezt soha nem fogod visszakapni.Egy átalakítással,tunningal csak veszítesz egy motor értékéből.Amúgy nagyon jó kis paripa,ha gyárit veszel,előfordul hogy sokkal olcsóbban hozzájutsz egy pappíros géphez ami motorgenerál után van.

Nem mai csirke ez a kis gép,meg kell becsülni.Én viszont aggódnék az átalakítások miatt a műszakin,esetleg az eredetvizsgán.Ha tied a gép,akkor nem érdemes eladni,inkább tartsad meg tarcsi motornak vagy ha van gyereked,akkor majd jó lesz neki stb stb

2013. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

250-es ben ha csak a tankot teszed át és adod az eredeti tankot hozzá az többet érne szerintem.

Bele gondolsz kis Ts-nek nincsen áruk mert olcsón hozzájutsz alkatrészekhez,motorhoz,csak foglalkozni kell velük.

2 ülés egy háttámasszal jobban feküdne szerintem! :)

Ha érdekel Én tudok kivitelezni háttámaszt az ülésre ha pest megyei vagy!

Üdv!

2013. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nekem semmit sem érne.


De ha van egy olyan ember, aki bele van szerelmesedve a chopperekbe/cruiserekbe, de csak A1-es jogsija van, talán megad érte 150-et. Az már más kérdés, hogy ez csak egy cruisernek kinéző kismotor.


De ha mondjuk így nézne ki: [link]

akkor én is hajlandó lennék licitálni rá.


De ez csak az én véleményem. Ha neked így tetszik, akkor nekem ebbe nincs beleszólásom. Amúgy meg miért adod el, ha már ennyi munkád benne van?

2013. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 allllli ***** válasza:
Ez véletlenül nem a te motorod és így kérdezed ki mások véleményét róla? :)
2013. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 allllli ***** válasza:
De javíts ki, ha nem.
2013. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ez most nem nyert srácok:D Nem sajnos nem az enyém, csak megláttam és kíváncsi voltam, hogy így mennyit érhet. Én 1-2 dolgon változtattam volna. De szerintem 150E körülinek tisztességesnek gondolnám. Ha jó a motorja!
2013. jún. 25. 11:38
 17/21 anonim ***** válasza:

30-40 ezerért veszel egy olyan kis Ts-t aminek vannak rendes papírjai.Veszel hozzá festéket,az nem sok,veszel rá egy másik tankot,az sem sok mert nem olyan sok.

Itt inkább a sok meló ami benne van,meg műszakira mindig vissza kell alakítani.

Szal ha átépítésben gondolkodnál,törekedj arra hogy műszakira vissza tudd alakítani,mert így biztos nem megy át.

Amúgy ha olyan gyári lenne amit az egyik válaszoló fényképezett le az megér kb 100-at vagy többet is,ez attól függ hogy felújítás miatt szép vagy gyári állapot miatt.

2013. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, hogy vissza kellene építeni, hogy le lehessen műszakiztatni.
2013. jún. 25. 12:05
 19/21 anonim ***** válasza:
Semmi gond!Szerzel mellé egy donort és mindig összerakod műszakira.....
2013. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tehát akkor leműszakiztatom átépítés előtt. Utána ha megvan. Átépítem és műszakinál mindig vissza?
2013. jún. 25. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!