Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkéstem azzal hogy profi...

Elkéstem azzal hogy profi motoros legyek? 15/f

Figyelt kérdés
15 éves vagyok most tettem le a jogosítványt eddig nem engedték hogy motorozzak. csak ha leteszem a jogosítványt letettem dt 50 kaptam ezen a motoron motoroztam előzör ez az első motorom 1-2 év múlva váltok egy 35le 125 gépre addig yamaha dt crossozhatok és endurozhatok meg supermotozhatok még olyan jól mint aki 8-9 évvel hamarabb kezdte tehát 6-7-8 évesen? husqvarna wre 125 re váltanék 1-2 év múlva 2004 dt 10le ne behozhatom azt a 8-9 évet? lehetek olyan jó mint aki 7 évesen kezdi és velem egy idős? :) crossba enduroba meg SM ben is? köszi előre ÜDV:!

2013. jún. 25. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Kérdés persze mennyit tudsz edzeni meg versenyezni s abban támogatnak e. Persze ehhez kell tehetség is.
2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Profi versenyző ha nem is lehetsz, évről-évre rutinosabb lesz az ember, ha gyakorol rendszeresen. 4-5 év alatt szeretnék egy r6 szintjére eljutni. Értem ezalatt a biztonságos kezelését...

Most vagyok 20 éves, friss jogsival.

2015. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!