Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni ezt a 3éves...

Megéri megvenni ezt a 3éves 320d bmw-ét?

Figyelt kérdés

[link]


elég jól néz ki csak az a 145ezer kilóméter idegesít


2013. jún. 25. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ugyan ezt az autót visszatekernék 45,000 km-re és úgy hirdetnék akkor nem idegesítene? Így legalább reális a dolog és korrekt az eladó.
2013. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

145 ezer még szinte semmi, HA kímélve volt. de 3 éves kor az gyakorlatilag szintén semmi.


évente egy ötvenezer, ami gyakori autópályát jelent, azon meg nehéz gyilkolni a kocsit, meg szétverni a futóművet.

2013. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Szép coupe bmw.. Gondolom valami gazdag családból származó kölyöké volt, akinek anyuci, apuci állandóan adott rakás pénzt üzemanyagra, had kocsikázzon a kocsikázzon a gyerek. Bizton szervizelték is neki megfelelően. Nem lehet rossz vétel, bár 6 millióért vadiúj autót is lehet kapni, vagy használtat kevés km-rel. De ha neked bmw kell mint kb minden második magyarnak, akk vedd.
2013. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lehet hogy kapok újat de ez a bmw sokkal jóbb mint egy új kocsi ami 2013-mas!
2013. jún. 25. 14:54
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

# 3/


Az ország összes sztereotípiája egy hozzászólásban - ezt nevezem :D

2013. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a kérdés csak kitaláció. Ezzel a színvonallal nem hiszem, hogy olyan pozícióban dolgozol, ahol kaphatnál újat, de még ilyen használtat sem. Bocs, de ez az igazság, meg az, hogy sajnálom az időt, amit erre a kérdésre pazaroltam, szívesebben segítek olyanoknak, akik igazi kérdéseket tesznek fel.
2013. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pfúú, tényleg rengeteg sok az a 145 ezer km. Örülnék én, ha ilyen autóm lenne, de most járok a hibátlan 80-as TD Audimmal, amiben van vagy 700 ezer km (az óra természetesen 165-öt mutat).
2013. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez könnyen lehet valódi km, ami egyáltalán nem sok egy jól karbantartott autónál. Legyen valós, vezetett szervízkönyve, és szerintem nem fogsz csalódni. A legtöbb dízelbe ugyanígy kerül a km, csak jól visszatekerik, te meg örülsz, hogy bezzeg ebben csak 100ezer van, közben valójában a háromszorosa is akár. Engem egyedül az zavar, hogy a sofőrülésről miért nincs kép. Lehet, hogy az már nem szép, bár ezekben állítólag elég silány bőrkárpitok vannak, amik elég hamar megkopnak. El kell menni megnézni, elvinni márkaszervízbe átvizsgálni, és ha jó, meg kell venni.
2013. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
rendszám alapján most hozták be külföldről.
2013. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sinead ***** válasza:
az a "most hozták be külföldről" az 1 éve volt. az enyém MG- és 2012 szeptember-októberben kapott új rendszámot.
2013. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!