Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri használt BMW 318 TDS-t...

Megéri használt BMW 318 TDS-t venni?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy nagyon drága a BMW alkatrész/szervíz?


Jobban megéri egy Peugeot 206 vagy Ford Fiesta?


2013. jún. 26. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Drágább a fentartása mint egy 206-osé az biztos,de más az élmény is. A használtautón minden autó jól néz ki. Meg kell nézni élőben és ki kell próbálni. Ha gyujt rendesen hidegen és melegen is és nem kormol akkkor talán. Én speciel öreg dizelt nem vennék,mert volt egypár nekem is. Inkább egy fiatalabb kis benzinest. Az se eszik sokat.
2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
bontottan olcsóbb az alkatrész. az meg hogy jobban megéri egy egy 206-os vagy egy fiesta, hát kinek mi kell. nekem speciel jobban tetszik a bmw. az meg hogy megéri-e: ha jót fogsz ki igen, egyébként meg szopóroller :D
2013. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy egy kalap alá vetted a bmwet és a Ford/Peugeot ot! Ég és föld! Sokkal drágább a BMW fentartása a két másik típusnál! És a BMW az egy stílus míg a két másik azok csak autók!
2013. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fenntartás alatt mit kell érteni?


Biztosítási díj-at tulajd évkora, balesetei szerint mérik.

Motor méret pedig nem sokkal nagyobb, 1.4 vagy 1.6...

2013. jún. 26. 10:26
 5/12 anonim ***** válasza:
fogyasztás, meg ha javítani kell valamit az drágább, de szerintem maga a kocsi képes ezeket kárpótolni :D
2013. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy teszem azt egy fék csere egy pözsón X összeg a bmwn meg 2xX. Az autókat sajnos nem csak tankolni kell,hanem javitani is és ott nagy különbségek lehetnek.
2013. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fék és hasonló kopó-fogyó alkatrészek BMW-hez sem drágák, viszont a karosszériaelemek, és egyéb ritkán cserélendő alkatrészek, amikből utángyártott sincs, azok tudnak borsosak lenni. KArosszériaelemek egy része mondjuk készül utángyártottban, de azoknak a minőségével van gyakran probléma, nem illeszkednek tökéletesen. Ha nem lelakott autót veszel, akkor a fenntartás sem vészes. Viszont 18tds-t nem vennék, a leglomhább motor. Én inkább 318i-t, 318is-t néznék.
2013. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
No no! Volt nekem is 318is-m és nagyokat nyeltem mikor kuplungot kellett benne cserélni. Van azért különbség az alkatrész árakban,habár biztos van ami nem drágább.
2013. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rákerestem alkatreszek.hu-n, E36 318is Sachs kuplungkészlet 22000 Ft, Peugeot 206-hoz (1.4i !) 24000 Ft.
2013. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És egy ilyen kuplung dolognál mennyi plusz a szervízdíj, a beszerelési díj?
2013. jún. 26. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!