Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is ennyire szokatlan...

Másnak is ennyire szokatlan volt legelőször autót vezetni?

Figyelt kérdés
Ma volt az első 2 órám vezetésből. És ma az elindulást fékezést,kanyarodást gyakoroltuk.Vagy háromszor lefulladtam,az oktatóm azt mondta,hogy ahhoz képest,hogy most vezetek először egész jól ment minden.A kuplungot még nem nagyon érzem, mennyi idő mire bele jövők?
2013. jún. 27. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:

maaaa? hisz még csak 1:57 van, nem tudtál 2 órát vezetni, pláne nem amikor kiírtad ezt a kérdést :D

egyébként pedig, igen, fura volt. túl sok dologra kellet figyelnem egyszerre. az meg hogy lefulladtál első 2 órán, hát ne csodálkozz :D

2013. jún. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a kérdést.

Mi a franctól ne lenne szokatlan először csinálni valamit?

2013. jún. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Persze,hogy furcsa volt! Meglepődtem,hogy a kerekek menetiránnyal azonosan forognak és az volt a meglepőbb,hogy nem tudtam mi az a kör alakú tárgy előttem.
2013. jún. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs tegnap voltam 19 órától 21-ig.:)
2013. jún. 27. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:

az egész tanulás alatt furcsa volt. szinte minden órán és a vizsgán is elfáradt a lábam a rossz tartás (mivel nem tudtam hogy a jó) és az ideges lábremegés miatt.


aztán utána ez elmúlt mikor már egyedül voltam a kocsiban...

2013. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én első órán csak arra emlékszem, hogy én is lefulladtam és alig tudtam sebességet váltani. Azt gondoltam hogy béna vagyok és azért. Aztán következő alkalommal mondta az oktatóm, hogy legutóbb, mielőtt megjöttem ő a pályán állított a kuplungon (bovdenes), mert nem jól fogott. Aztán kiderült hogy pont ellenkezőleg állította, mint ahogy kellett volna és mesélte hogy nem tudott hazamenni az autóval, út közben kellett megállnia és a jó irányba állítani.
2013. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!