Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni 1 kis használt...

Szeretnék venni 1 kis használt robogót 49 cm3,100 ezer alatt tudnátok valami jó ajánlani? Nem igazán értek hozzá ha veszek is mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék amivel nincs sok gond, minden nap használnám azzal mennék munkába meg haza, ha ebbe az árba nem igazán van mondhattok kicsit többért is... szomszédom azt mondta ne nagyon vegyek kis kerekes robogót mer nagyon lehet érezni a csöves magyar utat inkább próbáljak nagykereküt, meg valami olyan ami azért megy 60-70el is nagyrészt főúton kell mennem!

2013. jún. 27. 21:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
néztem új robogógat valami iszonyat drágák :S
2013. jún. 27. 21:18
 2/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aksi és hátsó fékbetét csere szükséges. legalább kiírja hogy mi rossz rajta :D és amúgy ezekhez drága az ilyen alkatrész ? am akármilyen robogót nézek aaz aksija meg az önindítója tuti rossz ez miért van ?
2013. jún. 27. 21:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Aprilia scarabeo nagy a kereke és talán megbízható is.

És nem az a "menő" tini motor amit tuningolnak.

Bár a magyarországi használtmotor piac elég f*s mert sok a "szakértő" akik azt mondják hogy minek vigyem szervízbe, értek is hozzá meg a pénz is megmarad.Szerintem vagy új vagy drágább használt.

2013. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
áá az új robogók nagyon drágák... 300-400 ezer meg fölötte :S annyiért meg már kocsit vesz az ember.... menő tinik ? :D én biztos nem nyúlnék hozzá baromira nem értek a motorokhoz xD úgyhogy szerviz lenne ha valami baj lenne.. de igen kicsit drágábbért kell használtat jól mondod,Malaguti-ciak-ról mi a vélemény ? de az Aprilia scarabeo tetszik lehet az lesz!
2013. jún. 28. 06:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Aprilia scarabeo.Ugyan az a blokk van benne mint az aprilia sr-ben,alkatrészek vannak hozzá, és mint írtam nincs tuningolva mert nem 15 évesek veszik.Mivel a blokk ugyan az mint az sr-ben ezért kb 7 le és megy akár 80-at is.

Én ezt venném.

2013. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Aprilia Scarabeo, Piaggio Liberty, Malaguti Centro, Piaggio Free.

Ezek mind nagy kerekes robogók, és mindből találni 100 ezer alatt. De a 60-70-es tempó inkább legyen kényelmes 60, azt biztos mindegyik viszi. (amúgy meg 40-el mehetnél max)

Jó válogatást.

2013. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Futar vagyok, aprilia scarabeoval hasitok, nagyon jo motor, a nagy kerekek miatt nagyon stabil, fogyasztasa jo es megy mint a golyo. Napi 50-100 km-t is van hogy megteszek vele, soha nem volt a motorjaval baj, kizarolag repsol 2t-vel es normalis benzinnel etetjuk. ha vennek ilyet vennek az fix.
2013. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és ezt is kell vizsgáztatni mint az autókat ? biztosítás mennyi kb 1 évre ? (soha nem volt még robogóm) találtam 1 nagykerekűt itt ahol lakom kicsit rozsdás a kipufogója de minden műkszik rajta az annyira nem gáz ugye ?
2013. jún. 29. 06:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak adásvételi kell.A biztosítás kb 4000ft/év.Ha csak a kipufogó rozsdás akkor nem gáz.
2013. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!