Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni ezt az Aprilia...

Megéri megvenni ezt az Aprilia RS 50-est?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 27. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minden úgy igaz, ahogyan leírta, akkor abszolút megéri. A fordulatszám mérő legtöbbször a szakadt spirál miatt nem működik, ami 2-3000 Ft.
2013. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megéri,de csak akkor ha nem hallasz semmi zajt mikor amotor beindul :)

Amúgy ezek kis szerelős gépek!Egy simsonnal kevesebb baj van ,csak az aprilia drágább és bonyolultabb! :)

2013. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:igen általában spirál a hibás de annyi baj legyen...2. válaszoló: én fordítva hallottam , hogy a simson a szerelősebb :/

A másik motor amin gondolkodtam a Cagiva prima de ahhoz nincs valami sok alkatrész :(

2013. jún. 28. 14:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként milyen zajra kéne figyelnem beinduláskor?
2013. jún. 28. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el egy jól karban tartott simson sokkal megbízhatóbb mint egy aprilia,csak érteni kell hozzá,és nem szabad kókányolni.Nem egy rossz gépek az apriliák,de sokan kihúzzák a belüket is ezen kis gépeknek,könnyen tönkre megy benne minden mert szétpörgetik és ugyanez a baj a 125ccm változattal is.Senki nem arra használja hogy sétamotorozzon vele,így ezek soksor ügyesbajosak és sokba is kerül.

Amit nem szabad hallani:kopogás,csattogás,ciripelés,fémes surlódás.Egyenletes alapjárata legyen,az se legyen túl magas.

Szép kis gépek ezek,de ha valaki konyít is a dolgokhoz az előbb vesz simosnt vagy yamahát,bár yamahákat is könnyen ki lehet nyírni de ha normálisan használod őket azok,legalább kiszolgálnak.A cagivák is jól néznek ki de az rosszabb mint az aprilia...

2013. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi! A szerelésével nem lenne baj mert meg tudom oldani mert szerencsére értek hozzá..de attól az alkatrészek nincsenek ingyen hozzájuk..de ha meg olyan motort akarnák ami jó,nem kopik,bírja a strapát akkor azért nem 135 ezret fizetnék..szóval szerintem jó lesz ez is ennyiért.
2013. jún. 28. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó ennyit megér,meg ha értesz is hozzá a akkor megoldod a bajait ha vannak,vagy lesznek.

nem rossz kis gépek ezek,csak vigyázni kell rájuk!

2013. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!