Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Arrol szeretnék információt...

Arrol szeretnék információt szerezni hogy Peugeot 307 (110Le) kocsimba hol tudnék vásárolni bőr üléseket, és olyankor elég csak az üléseket kicserélni vagy hozzáillő kárpit is kell?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Persze, az egész belsőjét ki kell cserélni, ajtókat is pl. mert különben elég furán nézne ki. Helyedben néznék szép állapotban lévő használt bőrbelsőt, racingbazáron, meg ilyesmi oldalakon szoktak fenn lenni.
2013. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk elmennék egy franciaautó bontóba hátha ott lehetne találni, mert igazábol én a gyárira gondolok mert az nagyon tetszik, vagy utólagosan kereskedésen keresztül lehetne rendelni?
2013. jún. 28. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Arra készülj hogy télen hideg lesz a bőr, nyáron meg rásülnek a tojásaid.☺
2013. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a klíma frankó benne :D nem félek tőle :D
2013. jún. 28. 15:02
 5/10 Lord Keri válasza:

Ha nem találsz bőrülést hozzá, nyugodt szívvel ajánlom a mad méretpontos üléshuzatokat is.

[link]


Bármilyenre megvarrják neked, és olyan mint ha az lenne az eredeti ülésed. Nekem 1 éve van fenn, és eddig senki nem vágta, hogy ez huzat annyira pontosan és tökéletesen illeszkedik az ülésre.


Viszont amit az előző kommentelő írt azt én is tudom igazolni hiába a klíma, tűzforró lesz nyáron ha kicsit a napon állsz, télen meg pár percig tuti belefagysz amíg nem melegszik fel a kocsi.

2013. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lord Keri válasza:
Jah még annyit, ha ez a megoldás is érdekelhet, szívesen belinkelem a végeredményt, mert nagyon jól néz ki! Ja és a használt üléssel ellentétben ez új, a használt bőrülések meg lehet, hogy ki vannak repedezve meg ilyesmi! :)
2013. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, és elnézést a hitetlenségért a második kommentelő válaszával szemben!
2013. jún. 28. 15:58
 8/10 Lord Keri válasza:
Privátban mentek a képek, de ha mást is érdekel a méretpontos üléshuzat téma, ide is szívesen belinkelem!
2013. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BwanaMze válasza:
Nagyon szép bőr ülésgarnitúrám van Peugeotból.
2013. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BwanaMze válasza:
és eladó.
2013. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!