Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault 19-esem 1.9 td nem...

Ro-Lee8 kérdése:

Renault 19-esem 1.9 td nem akar húzni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy 19-es Renault-t. 1.9 td 90 lovas motorral. A kartert leverte róla az előző tulaj, ez miatt főtengelyt kellett cserélnem és 2 hajtókart hegesztetni és perselyeztetni. Összeraktam gyönyörűen jár a motorja viszont, nem akar menni, de ez mellett nem is eszik, mert a fogyasztása olyan 4,5 liter/100km. Én üzemanyag problémára vagy vákuum problémára gyanakszok. Az üzemanyag szűrő rendben van. Az előző tulaj elmondta azt is, hogy elvitték az autót és az adagolón állítgattak valamit, és azóta nem megy. Viszont az adagolója elektronikus amihez nem értek. Valaki akinek volt ilyen problémája és tudja a megoldást rá az legyen szíves írja meg hogy mi a megoldás rá. Tippeket trükköket elfogadok !

2013. jún. 28. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

1 Tipp:

Turbó nem működik, ezért kevesebb levegőt szív a motor, emiatt kevesebbet fogyaszt a keverék megfelelő fenntartása miatt, de legalább nem is megy.

2. Tipp:

Frankón megpiszkálták az adagolót és az elektronika nem ad a hengereknek több benzint az istenért se, ami miatt szintén lehet kisebb a fogyasztás, de teljesítményvesztéssel jár.


Én egyébként az utóbbira tippelnék a leírtak alapján.

2013. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A turbó működik rendesen, lehet hallani hogy szív, és meg is lendíti az autót amikor ráengedi a nyomást.

Én is az adagolóra gondoltam. Köszi a tippet.

2013. jún. 30. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!