Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téged nem idegesítenek a...

Téged nem idegesítenek a "Milyen autót vegyek? " típusú kérdések?

Figyelt kérdés
autó
2013. jún. 28. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
csak akkor ha valakik harmadjára teszik fel úgy a kérdést hogy ugyanazok a szempontok érdeklik
2013. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavarnak. Többek közt erre is való ez a témakör itt a gyakorin.
2013. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
2-es vagyok. Mondjuk az már zavaróbb mikor felteszi a Milyen kocsit vegyek? kérdést és felsorol 3 db 20 000 000-ós kocsit. Ez sokszor dicsekvéstől bűzlik.
2013. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem,mert általában van megadva jópár szempont amivel ki lehet indulni a dolgokból.

És nem mellesleg amikor én vettem,előtte itt is kérdezősködtem jópárat,mindig akadt,aki válaszolt normálisan.

2013. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
14%
Szegény gazdagok!
2013. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem, mert vannak akik mondjuk kezdők még, vagy egyszerűen nem értenek úgy hozzájuk és tanácsot kérnek tapasztaltabb emberektől hogy mit éri meg vásárolni.

Persze az már idegesítő ha egy ember vagy 10 szer teszi fel ugyanazt a kérdést, vagy egy gazdag gyerek akinek milliós luxus autó kell az is inkább dicsekvés mint hogy kérdés.

De ha valaki például használtat venne úgy 2 millióig és jót akar kifogni meg tanács kell neki hogy melyik típusok azok amiket megéri venni tartósság szempontjából azzal szerintem nincs baj.

2013. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
csak akkor idegesít, ha olcsó autót akar venni, minimum 200 lóerővel, de 5 literes átlag fogyasztással
2013. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem ezek nem zavarnak. Erre való ez az oldal, hogy egymás tapasztalatait megosszuk.

Az már annál inkább, amikor belinkelnek konkrét hirdetéseket a kérdésben, hogy ezt meg ezt megéri-e megvenni. Mik vagyunk mi, látnokok? :)

2013. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

Az inkább zavaró, hogy sokszor úgy kell kihámozni a kérdezőből, hogy milyen méretű autót szeretne, mire és hol használná stb... Bár ha eljut odáig, hogy itt teszi fel a kérdést, hogy mit vegyen, akkor valószínűleg ezek még meg sem fordultak a fejében.


Egy normálisan megfogalmazott "Milyen autót vegyek" kérdés után azért szívesen segít/ad tanácsot az ember :)

2013. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!