Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad zászlót az autó sárvédő...

Szabad zászlót az autó sárvédőjére függeszteni? Ha pénzbe kerül esetleg, mennyit kell az illetékeseknek fizetni?

Figyelt kérdés
Nincs közöm az adott államhoz, nem is vagyok diplomata sem, de szeretném. :)

2013. jún. 28. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sem tiltja, ha nem okoz sérülést és a menetszél nem tépi le.
2013. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Közlekedési szabályok között ez magyar rendeletekben nincs. Ám a nemzeti zászlók, jelképek törvényi védelem alatt állnak, s azzal lehet ellentétes. Ha egy ország zászlaját használod, könnyen lehet, hogy mindkét állam ide vonatkozó előírásainak is meg kell felelned.

A sárvédőre függesztést nem nagyon értem. Apró tartót és zászlókat focidrukkereknek árusítanak, amit az oldalsó ablakra szoktak illeszteni.

Úgy gondolom, a zászló önmagában még kevés a megtévesztéshez, mert a spéci rendszám azonosítja a diplomáciai testület járműveit.

2013. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jajj, félreértettetek! :) Nem akarok senkit megtéveszteni, mint írtam nem vagyok nagykövet, csak eszméletlenül tetszik, nagyon szépnek tartom. Pusztán ennyi, valóban semmi több! :)


Ilyesmire gondoltam felfüggesztés alatt (pálcikás vackok kizárva, pillanatok alatt letörik, és nagyon igénytelen).


[link]

2013. jún. 28. 23:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez a link nem jó.
2013. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

én is voltam ilyen periódusban, de kinőttem botrány nélkül.

rájöttem jobb csajozni. jó, az is néha balhés, de mégsem nemzetközi...

2013. jún. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Annyira tudom értékelni az ilyen kinőttem már szövegeket. Azt sem tudod mennyi vagyok, de máris valami tizen- huszonéves kölyöknek nézel. Igazán megtarthattad volna ezt a megjegyzést, gyakorlatilag nem mentél vele semmire, mert pont a kérdésre nem válaszoltál. A link pedig működik most ellenőriztem.


Jöhetnek a válaszok!

2013. jún. 29. 09:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már mindenre kiterjedő választ kaptál tőlem. Hogy ki és miért nyomta le, nem tudom. A link működik, csak ott egy darab zászlót nem látni, ellenben rajzfilmek előzetesét.
2013. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem már mindenre kiterjedő választ kaptál tőlem."


Ha te voltál a "csajozós" akkor nem kaptam tőled megfelelő választ. Elvitted egy teljesen más irányba a kérdést, senki ne beszélt sem felnövésről, sem leányok becserkészéséről. Ez nem a kérdésemre volt válasz. Nem tudom kiére, de, hogy nem az enyémre az biztos. Én ezt kérdeztem:


"Szabad zászlót az autó sárvédőjére függeszteni?"


Erre olyasmi válaszok jöhetnek, mint az első kettő. Vagyis igen, illetve nem - és ha utóbbi, akkor miért nem. Nem véleményt kértem, pláne nem olyat, ami köszönő viszonyban sincs a valósággal velem kapcsolatban. Ezért nem szeretem, ha valaki másról mond véleményt, mert az esetek döntő többségében tévesen látja a dolgokat, és még sértő is lehet.

2013. jún. 29. 12:25
 9/16 A kérdező kommentje:

Bocs, én kérek elnézést, most látom, hogy te a 80 %-os vagy, és nem az előtted kommentelő. Ezt elnéztem, nem neked szólt, ne vedd magadra.


A rajzfilmeset nem értem, nekem a mai napig egy régebbi (Bush alatti) elnöki Cadillac jön be, egy amerikai és egy elnöki zászlóval az autó elején.


Esetleg így próbáld: gugli -> képek -> "Cadillac DTS State Car".

2013. jún. 29. 12:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Az első négy kép ami ide vág (a gugli képei közül).
2013. jún. 29. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!