Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 5-6milliós bmw sok évig...

Egy 5-6milliós bmw sok évig tartja az árát?

Figyelt kérdés
Nézegettem mostanában a hasznaltauto.hu és elég sok 2010évjáratú bmw lehet kapni 5-6milláért érdemes megvenni?
2013. jún. 29. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem a legjobb befektetés, az biztos. :) A régebbi BMW-ket szeretem (van is egy), de nekem ezek az újabbak nem tetszenek annyira, és sok negatív véleményt hallok róluk. Az E60 5-ös belseje például szerintem méltatlan egy ilyen autóhoz képest, de még néhány olcsóbbhoz képest is, csomó kopogós műanyag van benne.
2013. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nem hiszem hogy befektetés céljából venné.

Mindennapi használatra szerintem megéri , a BMW-k nagyon megbízhatóak, 2010-es évjáratról sajnos sokat nem tudok mondani. Valami konkrétumot mondanál, lehet hogy tudnék segíteni.

És ha azt nézed 2010-ben az ára a duplája volt.

Szerintem megéri.

2013. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3-év alatt ismét meg fog feleződni az ára. Értéktartás szempontjából nem valami nyerő.

Ha van pénzed egy 3 éves 3-asra és ilyet szeretnél, akkor hajrá.

2013. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyilván nem befektetésnek venné, iróniának szántam az első mondatom, azért a smiley a végén. Arra céloztam, hogy azért veszíti az értékét rendesen, lehet vele pár év alatt bukni pár misit.
2013. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, BMW-t biztos, hogy nem vennék. Nem csoda, hogy ennyibe kerülnek ennyire új kocsik. Nézd meg, Mercit pl. nem kapsz ennyiért 3 éveset. Nem is véletlenül.


Már ezeket a 3 éves BMW-ket se megvenni nehéz, hanem fenntartani, szervizelni.


Rengeteg bajuk van, akit ismerek BMW-s, van új, régi egyaránt, mindegyik szidja mint a szart. Legmegbízhatatlanabb autók mezőnyét 100%, hogy vezeti.


Nekem Mercedes van, de ez mint a svájci óra.


Vegyél inkább Mercedes-t, Audit, vagy Lexus-t, ezek tényleg nagyon megbízhatóak.


Az E60 belseje pedig tényleg nagyon gáz. Ültem ilyenben is, hát nem egy álomautók maradjunk annyiban.

2013. jún. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek akart lenni. Van ugyanis jó pár.
2013. jún. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor az előző válaszoló ismerősei egy másik univerzumban élhetnek, mert ebben a BMW az egyik legmegbízhatóbb autó (szerelőként mondom).

Esetleg az lehet, hogy jó magyar szokás szerint ezek az ismerősök megvették a legolcsóbb, legelhanyagoltabb, millió kilométeres példányokat, most meg az autót szidják, de még véletlenül sem magukat hibáztatnák.


Az 5-6 millió már az a kategória, ami viszonylag jól tartja az árát, mert keresett márka, innentől az értékvesztés már az átlagéhoz hasonló ütemű.

2013. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű. A 2006-os (320D) BMW-k 2.5-3 millió körül vannak. Ez akkor 4 év alatt a fele. A számítógép után az autó a legrosszabb befektetés, legyen az bármelyik kategória.
2013. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szinte mindegyik autó ilyen kategóriában nagyon gyorsan veszti az értékét. Eleve, amint megvesz valaki szalonból egy autót és elkezd vele járni, azonnal veszít piaci értékéből 20%-ot.
2013. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!