Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam, ha most...

Tibiko kérdése:

Melyiket válasszam, ha most szeretnék autót venni? -Ford Focus II Kombi 1,6 tdci -Opel Astra H Kombi 1,7 cdti -Renault Megvan-e Grandiózus 1,5 dci

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyikből jobb állapotút találsz azt vedd meg .
2013. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a diesel motorokat meghatároztad ....Renault .

Egyébként a Fordot venném csak nem ezzel a moslék motorral!

2013. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Ford Focus II, 1.6 TDCI készült 90 és 109 lóerővel is, de az erősebbet vedd jobban jársz vele.

Nekem is ilyen Fordom van csak szedánban és 116 lovas benzin motorral, nagyon jó autó. Astra H-t vezettem 1.8as benzin motorral, de a váltó, kuplung, futómű, kormánymű nagyon le van maradva a Fordhoz képest, az Astra Ghez képest nem fejlődött, inkább stagnál. Renaulthoz nem volt még szerencsém, de a franciák ezen a szinten még mindig nem csinálnak jó autókat.

2013. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Ford Focus II combi 1.6 tdci 90 LE, semmi baj nincs vele, nekem is olyan van. Opel az úgy rohad, mintha muszály lenne neki, renault-ot meg nem vennék tuti. Csak a FORD!!!!!
2013. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!