Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú zárt bukósisako...

Milyen márkájú zárt bukósisakot használtok/ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Bukósisak-vásárlás előtt állok.


IXS-t használtam (30000ft volt), kicsit nekem zajosnak tűnt. Aztán volt egy Crivit, nagyon "Tesco" minőség volt, túl is adtam rajta... Mikor motort cseréltem, a volt tulajdonos adta a sisakját a motorhoz. Egy AXO sisak volt (addig még soha nem hallottam a gyártóról). Egy ideig használtam is, csak mert jól ült a fejemre, de kicsit súlyos volt, az IXS-nél csöndesebb, aztán egy baleset sajnos véget vetett neki... Most visszatértem a régi IXS-emhez, azóta volt a fejemen egy AGV, ami egész jónak tűnt, de sajnos nem az enyém.


Milyen márkájú bukót viseltek? Meg vagytok vele elégedve? És mit ajánlanátok? Sport-túramotorra kéne, de rövidebb távokat szoktam vele menni, mindennapi használatban van.


/még ha netán van tapasztalatotok/véleményetek az alábbi két márkáról, szivesen fogadom: Shoei, LS2, és a Reevu MSX1 is érdekelne.../


(25000-60000 között gondolkozok)



2013. jún. 26. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!