Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max 600e forintért milyen...

Fuuton kérdése:

Max 600e forintért milyen autót lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok
2013. jún. 29. 18:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Még mindig Suzuki Swift.
2013. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
autóra gondoltam, nem szeretném, hogyha valaki nekem nekem tolatna, akkor cserélhetném is le.
2013. jún. 29. 18:17
 3/38 anonim ***** válasza:
59%

Ha nincsenek nagy igényeid és nem utálod a suzukikat akkor tényleg jó választás a suzuki swift

Kedvező áron vannak hozzá alkatrészek igénytelen strapabíró járgányok,alacsony fogyasztással

2013. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

nagyon pontosan megfogalmaztad...


ajtók? méret? motor? benzin, diesel? vegyél toyotát akkor, vagy opelt. vagy valami vw-t

2013. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
lehetőleg 4 ajtós, üzemanyag diesel, vagy benzin, gáz kizárva. fontos, hogy ha odalépek azért gyorsuljon is, ne fél órára rá reagáljon, azért az igényesebb fajtából vagyok, kezdő autó lesz.
2013. jún. 29. 18:27
 6/38 anonim ***** válasza:
48%

Akkor vegyél toyota carinát a családban van egy pár db belőle nagyon bevált darabok kényelmes nagy tágas utastérrel

itt egy pár amit érdemes lehet megnézni

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


vagy honda accord 2.0 td

[link]


[link]

[link]

2013. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
19%

"autóra gondoltam, nem szeretném, hogyha valaki nekem nekem tolatna, akkor cserélhetném is le."


Szánalmas vagy. Vegyél egy E36-os BMW-t, pont neked való. De olyat, amit egy 20 év körüli hozzád hasonló nemnormális ember ad el! Kezdő autónak 19 évesen miért is ellenzed a Suzuki Swiftet? Elvégre semmi okod nincs meg rá. :)


"hogyha valaki nekem nekem tolatna"

Erre nem elég a szánalmas kifejezés. Ilyen szinten idióta dologgal védekezni, egyszerűen fájdalmas.

2013. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%

Most minek strapálja magát bárki is, hogy segítsen, mikor úgyis ki akarod nyomni az autód szemét, meg boyracer módjára furikázni vele? Ha ilyesmiket írsz, minek higyjük el, hogy egyáltalán felelősségteljesen használnád és karbantartanád? Minek ajánljunk autót egy olyan közlekedőnek, aki akár ránk is veszélyt jelenthet az utakon? Igényeském? Ott van még a tojáshéj a fenekeden, azt sem tudod mi a különbség egy S Merci meg egy Swift között, de azt már tudod, hogy neked a Swift nem kell, mert az milyen már, meg te vagy a társadalom csúcsa és te nem járhatsz ilyenben...

Ha meg valaki neked tolat, akkor ne lecseréld az autódat, hanem javíttasd meg. Ez egy Swift esetében pár tízezer forint, a többi autónál viszont nem hiszem, hogy megállna 100 ezer alatt, igényeském...

Ezt nem a Swift védelmében írom, de te inkább buszjegyet vegyél.

2013. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom miből gondolták egyesek, hogy versenyző módban vezetnék, mert aki így hitte az mellé trafált.

Nem lenne bajom a Suzukival, ha nem láttam volna annyi balesetet az utakon, amikben az egyik autó Suzuki volt, abban a Suzuki eléggé össze volt törve míg a másik autón úgy kellett keresgélni, hogy "az hol törhetett vajon össze?"

Nem azt mondtam, hogy városban akarok 300-al menni, hanem azt, hogy tudjon gyorsulni, ha odalépek, szar is az, ha nem kell padlóig nyomni a gázt egy előzésnél, és képes az autó akkora sebességkülönbség elérésére másodpercek alatt, amivel biztonságosan végrehajtható az előzés.

Aláírom, hogy olcsó a Suzuki és könnyen fenntartható, de nem lennék nyugodt egy olyan autóban, amiről tudom, hogy minden egyes alkalommal az életemet teszem kockára, ha beülök az autóba, szóval hagyjuk a Suzuki így, úgy amúgy, kommenteket, mert olyat nem fog venni olyan ember aki tudja, hogy milyen veszélyes egy olyanban ülni, ha ne adj Isten karambolozik.

2013. jún. 29. 19:29
 10/38 anonim ***** válasza:
Csak nagyon halkan jegyzem meg, hogy ha az autó nem törik ütközésnél (legalább is elöl), az nagy baj, mert az azt jelenti, hogy nincs gyűrődőzóna.
2013. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!