Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen krosszmotort vegyek?...

Milyen krosszmotort vegyek? Ezekben gondolkodtam eddig Honda cr125, Yamaha yz125, Suzuki rm125. Mit gondoltok melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött a Honda CR, igaz, az enyém 250-es és 98-as évjárat. Volt egy Kawasaki Kx 80-am is, azzal sem voltak nagy gondjaim, szóval a Kawasakik sem rosszak. A többit nem annyira ismerem.
2013. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
YZ szerintem! Occsó, az alkatrész is és könnyen kezelhető, ahogyan hallottam. Amúgy meg amelyik tetszik! :D
2013. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2013. jún. 29. 20:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom a Kawasakit nem ismerem a baráti körömbe inkább Suzuki Honda KTM van elterjedve persze ilyenkor minden ki a sajátját ajánlja. Most láttam egy Kawasakit neten ami nagyon tetszik de nem tudom eldönteni h jó választás lenne-e :/
2013. jún. 30. 12:51
 5/7 Lipton. ***** válasza:

kawasaki kx 125 nagyon jó motor 2002-től

yamaha yz 125 csak aluvázasban kéne asszem 2006-tól vannak aluvázasok a vasvázas rohad mint a ...

KTM-ek a legjobbak 2005 és a 2006-os évjárat a többi nem sokat ér, sok extra van benne és olcsóbbak is mint a japán crossok, és tovább kihúzza 1 dugóval

2013. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! :D Nem tudom még h mi lesz mert árhoz vagyok kötve mert ugye kell ruha is ami nem olcsó és így meg kell osztani a pénzt !
2013. júl. 6. 15:28
 7/7 Lipton. ***** válasza:

Csináld úgy hogy télen veszel motort akkor olcsóbban adják el "téli áron"

én is akkor veszek :D

2013. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!