Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A C1 jogositvany kategoriat...

A C1 jogositvany kategoriat lehet kulon csinalni C kategoria nelkul?

Figyelt kérdés
Es ha lehet csak a C1-et akkor mennyibe kerul korulbelul?

2013. jún. 30. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen külön is meg csinálhatod B-s jogsival(de ajánlott inkább a C) Manapság már nem igen indítanak C1 kategóriát. Én D1-et szerettem volna,és most már nem vállalnak,mert nincs rá kereslet.
2013. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ugyanannyiba is kerül, mint a C kategória. Szerintem teljesen értelmetlen ez a 7,5 tonnás korlátozás.
2013. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a C kategoriat 21 even feluliek csinalhatjak es en csak 18 vagyok,es nekem most szuksegem lenne a mostani munkahelyemnel a C1-re hogy lassak hogy elbirok egy 3.5 tonnas Mercedes Sprinterrel.
2013. jún. 30. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3,5 tonnás Sprinterhez még nem kell C1. Ha még csak 18 vagy és mindenképp ez kell a munkádhoz, akkor megcsinálhatod.
2013. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!