Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves múltam, és szeretnék...

17 éves múltam, és szeretnék motor jogositványt. Szerintetek a 125ccm-is kategória megéri? Vagy inkább válasszam a 25Kw-os kategóriát! Mert úgy hallottam hogy sokkal jobb a 125-ös!

Figyelt kérdés
Még annyi kérésem lenne hogy leírná valaki hogy milyen feladatok lesznek stb?

2013. jún. 19. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
35Kw-os kategória*
2013. jún. 19. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbra tedd már akkor le.
2013. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

18 éves kortól lehet A2-t, ha jól tudom, ugye a köbcentikorlátmentes teljesítménykorlátos kategóriát. Érdemesebb azt, mert 250-es, 300-as mocik közül is sokkal téphetsz, mellesleg le is fojtathatsz pl egy 400-ast is, hogy meglegyen a papír róla...


125-ösök többet esznek, és kevesebben mennek... Egyértelmű választás az A2.:)


Amúgy semmi extra nem lesz:KRESZ oktatás, utána vizsga, elsősegély oktatás, utána vizsga, aztán még a motorral is kell trükköznöd... De leírják 200 helye, és még egyszer annyi alkalommal elmondják a jogsisuliban. Ott a feladatokba is beavatnak!;)

2013. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor a 35kW-os jogsi a befutó :)
2013. jún. 19. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Félreértések elkerülése végett: (csak mert nyomtátok a pirosat, és nem írtatok): A fojtást úgy értem, hogy nem kapod ki utána... Csak a hang miatt havernak le van fojtva egy komolyabb vas.:)


Sok sikert a jogsihoz!

2013. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!