Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok első autónak?

Mit ajánlotok első autónak?

Figyelt kérdés

Mielőtt leszóltok, hogy sok ilyen kérdésen van, mondom, hogy mindet megnéztem, és így ki is szűrtem mi igen és mi nem.

17 éves leszek 2 hét múlva és friss jogsim lesz, ha minden igaz, nos akkor az lenne a kérdésem, hogy milyen autót vegyek? az autó max. 500.000ft az átírás és ezek azok majd külön. Az autót városban és városon kívül is használnám, rakódni nem szeretnék bele, így nem kell egy nagy, de azért 4 személy kényelmesen utazhasson. Amit az eddigi kérdésekből leszűrtem, hogy golf 3-as nem igen, max. 1.9TDI mert a többinek kicsi a motorja és gyenge ide tartozik az az elvárásom is hogy min. 80lovas legyen, magyarul ha van kedvem kicsit ráléphessek, hiszen azért friss jogsis vagyok. Nekünk most van egy W123-as Mercedesünk, nagyon tetszik így a W'"!-eseket is nézegettem amik tetszenek is, csak a attól félek, hogy gatya lesz a motor és jöhet a motorgenerál ami nem olcsó mulatság, de ezek az autók tetszenek és még 1.6-osan nem tudom, de szerintem elmennek, Dízelt azért nem mondok, mert ilyen idősen nem éri meg, mert az már egy leírt motor. Nos a másik kiszemelt autóm a Toyota Carina a 95-ösök körében tartozók gondolok itt a 93-tól 97-ig. Nagyon tetszenek kívülről is, azt nem tudom, hogy 1,6-al milyenek, (EZ ÉRDEKEL IS) azt mondják, ha valami meghibásodik az drága lesz, de az utána tartós lesz, akkor most felújítsam az autót? :D Tudom, most jönnének az Opel Astra F-ek jók-jók de kívülről a kasztnijuk nem az igazi, nekem személyszerint nem tetszenek, mint ahogy a Suzukik sem! Várom a segítségeteket!! :)



#hasonló #is és hosszasan #elemeztem
2013. jún. 30. 15:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha szép és jó autót keresel ennyi pénzből, egyértelműen SAAB-ot nézz, gyönyörű, erős autók és az áruk nagyon lent van ahhoz képest, hogy mennyire jók.
2013. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én a toyota carinára E szériára szavazok , ezt úgy mondom mint volt carina tulajdonos nagyon megbízható gépek nekem 2.0 dízeles volt a fatival együtt vettük amíg még itthon laktam a fater még mindig használja.Az alkat részek nem drágábbak hozza mint egy B vectrához.Az öcsémnek 2.0 benzinese van de ismerősömnek 1.6 benzines 16V van a 86 Kw-os 117 lovas ez a jobbik 1.6 motor belőle ,az 1.6 78kw-os 106 lóerős motor már nem viszi olyan fűrgén a kasztnit. .Sajnos fél milláért müködő dízelt nem találsz belőle a dízeleknek nagyon fel ment az ára.
2013. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ennyiért lehet már kapni G Astrát is, ha az F nem tetszik. Vagy Ford Focust.
2013. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Toyota Corolla 1.4 vagy 1.6-os motorral.

Vw Polo III 1.6

Renault Clio 1.4

Honda Civic 1.6

Mazda 323 1.5

Fiat Bravo/Brava 1.6

BMW 316i Compact

Seat Cordoba 1.6

2013. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

a 2.0-ás carina nem eszik többet mint az 1.6-os? vagy azért esznek hasonlóan, mert könnyebb neki húzni a karosszériát?

Igen, kihagytam a BMW-t a Volkswagen-t a Fiat Brava-t leginkább a Volkswagenre hajlok, mert most is passatunk van, a gömbölyű és a malacorrú közötti korszakból.

2013. jún. 30. 16:32
 6/26 A kérdező kommentje:

Ami a G astrár illeti, nem akarom én mindenáron elérni az 500.000 Ft-ot, sőt inkább megpróbálok maradni 400.000 alatt.

a SAAB-ról nemigen hallottam még, mit kell tudni róla? kik gyártják? milyen autó?

Még azt szeretném kíváncsiságból kérdezni, hogy ha ilyen jók a Carinák akkor miért ilyen kevés van belőle?

2013. jún. 30. 16:43
 7/26 anonim ***** válasza:
2.0 carina valamennyivel többet eszik kb olyan 1.5 literrel de cserébe kap az ember egy 133 lóerős autót.De azt te dönsd el mi a fontos
2013. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
a III-as polo az 1.6osan is csak 65-75 ló ami kevés, a renault francia, azt inkább hagyjuk, seatokat néztem, az egy átlagos autó, BMW az nayon tetszik, csak a gatyám rámenne a 323-as mazdát is néztem, az sem egy elterjedt autó, ami lehet, hogy nem véletlen.
2013. jún. 30. 17:23
 9/26 anonim ***** válasza:
2 okból van kevés belőle mert nem hoztak annyit be belőle mint az európai autókból.Másrészt ha valakinek van egy bevált autója az nem nagyon adja el csak akkor ha megszorul vagy ha újabb gyártmányú autót szeretne.
2013. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Persze ezt érthető, arra próbáltam célozni, hogy az utcán látok keveset mint pl: egy Swiftből, Astraból vagy golfból, de értem, hiszen akkoriban a Japánok még nem annyira voltak bent Nyugat-Közép Európában, mint napjainkban.
2013. jún. 30. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!