Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik villogót ajánljátok?

Ti melyik villogót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Üdv! Úgy döntöttem hogy veszek villogót a kocsira. Tudom hogy közúton nem szabad használni, de most nem ez a lényeg. Szóval kinéztem 2 fajtát. Ti melyiket vennétek? Melyiknek jobb a fénye? Melyiket ajánljátok? Mégis melyik tetszik nektek? A villanócsöves vagy a ledes? Szóval itt van a 2 link:

A villanócsöves:

[link]

A led-es:

[link]


Melyik a jobb? Melyik látszik jobban?



2013. jún. 30. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudná bárki is? Ilyet csak egy idióta vesz magának.
2013. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Az első linkben szereplőt látnám egy autóban, jobban elhinném, de milyen autód van amúgy? Ha valami komolyabb, akkor teljesen rendben van, elhiszik, hogy politikusverda, vagy ilyesmi, aztán nem lesz gond, bár azért óvatosan, ezzel ha meglát egy rendőr, hiába kapcsolod ki gyorsan, még azért is megbüntet, hogy a tetőn van.
2013. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ajánlani egyiket sem - ha elkapnak közúton ezzel, akkor rendesen meg fognak húzkodni. (És tök jogosan)


Egyébként az igazihoz a LED-es búrája hasonlít, viszont a villanócsöves technikája (aminek meg a búrája olyan gagyi, hogy kb. csak nevetni lehet rajta).

2013. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ezek gagyik. Ez már menő, ilyet dobj ki a tetőre:

[link]

2013. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
LED-es 1000X jobban néz ki mint a villanócsöves
2013. júl. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


homasitába most akciós ;)

2013. júl. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy autós találkozókhoz kéne! Thx a válaszokat.
2013. júl. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!