Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csiga autósiskolában egynél...

Csiga autósiskolában egynél többször szoktak buktatni, vagy megelégednek ennyi + bevétellel?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem lefizetni a vizsgabiztost...
2013. júl. 1. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

A mendemondának nem higgy!

Akkor buktatnak, ha nem tudsz semmit.

Csak nehéz elhinni, hogy nem tudsz.

2013. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem a vizsgabiztost kell lefizetni, hanem több órát kell venni a gyakorlásból. Ez az életedet is meghosszabbíthatja.
2013. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze... csak az én oktatóm 30 órán át azon ügyködött, hogy véletlenül se tanuljak semmit... a pótórán volt szíves 1-2 infóval ellátni... nekem erre nincs pénzem!!!

Egyébként meg banális dolog miatt buktatott meg a vb, nem azért, mert nem voltam tisztában a KRESZ-szel és/vagy balesetveszélyesen vezettem...

2013. júl. 1. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már az elején oktatót kellett volna váltanod!!!!
2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez így van, csak akkor még mindez fel sem tűnt, hiszen azt sem tudtam, hogy kellene kinéznie egy ilyen órának...
2013. júl. 1. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értelek, mire számítottál, hogy minden forgalmi helyzetet szépen előre elmagyaráz?

Én oktatóm forgalomban semmi ilyet nem tett. Egy-két esetben beavatkozott, hogy ne csináljak hülyeséget, maradék időben csak ott ült és nézett.

Vizsgán elsőre mentem át.


Banális dolgokért nem lehet megbukni vizsgán, nézzed meg az igazolást amit kaptál, ott megtalálod mi volt a rossz.

2013. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!