Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez most aprilia vagy CPI?

Ez most aprilia vagy CPI?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 1. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez CPI. Gondolom úgy értette, hogy Aprilia licences, és a blokk ugyanaz mindkettőben.
2013. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

CPI,csak vagynemtalálta a CPI-t mint márkaválasztást,vagy nincs az oldalon CPI márka,vagy apriliaként tűnteti fel ,amiért minarelli am6 van benne.


Én egyeltalán nem vennék ,CPI-t ,Enduro/Supermoto-nál ,50cm3-ban Aprilia,Derbi(senda),Rieju ezek a legjobbak


Az ilyenek mint CPI,Motohispánia stb... blokkot tekintve kaptak egy minarelli am6-ot ,de az alapból nem túl drága blokk.Legtöbb 50cm3-as enduro/supermotoban ez van.

Ez egy kiválló ,fura módon olcsó blokk.

belepakolják és apriliákkal egy lapon említik.

Aztán beletesznek egy 6,000forintos fékrendszert és egyebeket,nagyonrosszak az alkatrészei átlag.



Aprilia,Rieju,Suzuki,Derbi Ezekben Bremboo,Starchild fékek vannak.Ezekben mind minőségi alkatrészek vannak.

Az ilyen noname márkákba beleteszik ,,parasztvakítás" képpen belepakolják az am6-ot.

2013. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom ez az eredeti? Nem akarok szart venni. Amúgy ez az aprilia megér 300 ezret?

[link]

2013. júl. 1. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Aprilia mx 5, vagy Aprilia sx 50 a Supermoto verzió, Aprilia RX 50 pedig az enduro.


Amúgy egyik 50-es gép sem ér 300 ezer ft-ot. De ez csak az én véleményem.

2013. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy nem ér 300 ezret,de csak B-s jogsim van,így meg muszály 50-est vennem.Meg talán a drágább motor megbizhatóbb,jobb mint egy 100 ezres.
2013. júl. 1. 20:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor az mit szoljon aki megvette az újjat 800 ezerért? :)
2013. júl. 1. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak csak gratulálni tudok. :)

Egyébként egy 5-es Supermoto-ért 150-nél többet adni... hát, nem tudom. Keress Yamaha DT-ket, Derbi Senda-kat, Rieju RR-t, ezekből már találni 150 körül is olyat, ami jó állapotú.

2013. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy ha nincs széthajtva a gép akkor megbízhatók ezek a motorok amit felsoroltál? Még sosem volt vízhűtéses motorom,kicsit félek tőle hogy túl bonyolult.
2013. júl. 2. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!