Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet rendszám alapján...

Hogyan lehet rendszám alapján "kinyomozni" a tulajdonos nevét?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan közlekedéssel kapcsolatos kérdés-

2 alkalommal is összefutottam egy lánnyal a Tescoban. Elsöre csak egymásra mosolyogtunk a pénztárnál, de az a mosoly azóta sem megy ki a fejemböl. Másodszorra az üditösoron éreztem valakinek a tekintetét a hátamon, megfordulok Ö volt az, egymásra nevettünk, még oda is szólt hogy: - Hát mi mindig itt találkozunk? (Ezek szerint megjegyzett magának :) )

De a tömeg elsodort minket, mielött egyeltalán beszédbe keveredhettünk volna. Viszont azóta sem megy ki a fejemböl a lány- azt hiszem erre mondják hogy elsö pillanatban elvarázsolt.

A parkolóban már csak a kocsiban kifelé menet láttam ujra, azóta nem találkoztunk, de a kocsi tipusát, és rendszámát felirtam.

Hogyan, hol lehet utána nyomozni a kocsi alapján a lány nevének?

Azó



2013. júl. 1. 21:10
 1/5 ebeni95 válasza:
68%
Sündörség... :D
2013. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal te nem tudod megszerezni, csak ha az NKH-ba van valami haverod, aki kis summáért kikeresi neked az adatbázisból. De szerintem járj a tescoba gyakrabban. Legyél ott egész nap ha van szabadidőd. :D
2013. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj egy 100-ast a zsarunak, én zsaru volnék, pénzért még el is vinnélek hozzá.
2013. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajna nincs fölös 100ezrem :(

2013. júl. 1. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Nem is sokáig lennél zsaru egy ilyen húzás után. ;)

2013. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!