Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Graffiti az autómon, mit...

Graffiti az autómon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valaki összegraffitizte az autóm egyik üvegét és az autó egész bal oldalát, most mit csináljak? Le lehet azt szedni valahogy házilag? Vagy mennyibe fog kerülni a javíttatás?
2013. júl. 1. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Huhhúúha. :D

Bajos lesz, ha nem jön le, akkor szerintem az újrafényezés lesz a "világosság az alagút végén". Az üvegről meg ha minden igaz, akkor valami vegyszeres izével le tudod vakarni. Csak az valószínűleg a már meglévő fényezett idomokat is kikezdi. Mármint a graffiti után.


Illetve nem tudom, hogy tehetsz-e feljelentést ismeretlen elkövető ellen. Hiszen mivel bizonyítod, hogy nem te csináltad azért, hogy a biztosító fizessen?

2013. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
paprikás krumplit. az jó lesz
2013. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az üvegen lehet hogy le tudod szedni borotva pengével, Ugye az üveget nem bántja.

Azért írtam ezt mert nekem múltkorában festék pöttyök voltak a kocsin és nem 1-2 napos festék hanem annál jóval öregebb (tehát a melegben jól ráhuzott) és szépen leszedte, igaz a pöttyöket jóval könnyebb mint egy egybefüggő festékpacát.

De tudtommal van rá szer is tehát az ablakoknál az is alkalmazható mert az üvegre elég kevés vegyszer meg ilyesmi hat károsan

Tehát a pengés változat maradjon utoljára


Sok szerencsét, remélhetőleg úgy megtudod csinálni hogy a fényezés ne sérüljön vagy kis mértékben

2013. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nitróhgítóval próbálkozz. Az az autón lévő lakkot nem kellene hogy károsítsa. És az üveget sem. De az akril festéket valamennyire oldja(persze ne hagyd tocsogni az autón, úgy már marna mindent)
2013. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az üvegben biztosan nem tesz kárt semmilyen higító, ott kezd d el a próbát nirtóval, aztán ha oldja a festéket, akkor a fényezés nem feltűnő helyén is kipróbálhatod, hogy nem tesz-e kárt.
2013. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tudsz képet küldeni hogy mégis hogy nézki és ki csinálta? graffitifestéssel foglalkozok de az iylennek énis kezét törném ha ok nélkül csinálta. amúgy az újrafényeés is bennevan a dologban. vagy van mégegy opció, csináltatsz a kocsidra egy szép igényes művészi graffitit.. ha neked tetszik az iylesmi.
2013. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt nézz szét, bár én nem értek az eltávolításhoz, de próbáld meg felvenni a kontaktot az eladókkal, és ők talán tudnak segíteni. Egyébként az ablakról lemoshatod nitro hígítóval, annak nem fog ártani, a fényezésben viszont nem tudom, hogy kárt tesz-e, szerintem azzal ne kisérletezz.
2013. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ezt már csak az utókornak:

Azt olvastam a nitro és észter oldja az akril festéket ezért nem szabad hozzáérnie.

2018. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!