Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi engedély? Honnan...

Forgalmi engedély? Honnan tudom hogy maximum hány kílót bír el a jármű belőle?

Figyelt kérdés
a G a saját tömeg Az F.1 az együttes tömeg, vagyis kivonom az F.1-ből a G-ét ? csak mert az nagyon kevés 125 cm3 motorról van szó a G 110 kiló az F.1 pedig 280 ha jól számolom az 170 kiló a maximális terhelés ami 2 személynél és pár holmival jóval meg haladja valaki el tudja ezt magyarázni hogy jól értem e ?

2013. júl. 1. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól érted és jól is számolod ki. A tervezéskor egy személyt 75 kg-mal számolnak, ehhez jön még 20 kg csomag.

Persze ha két mázsás ember ül fel, akkor meghaladja a megengedettet, de senki se fogja lemérni az utasodat az út szélén.

2013. júl. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ . igazábol az érdekelt volna hogy a motor el birja e nem e lessz vmi hibája h nagyobb terhelésen üzemeltetem.
2013. júl. 2. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Elbírja, csak esetleg jobban erőlködik, többet fogyaszt. No meg a súlypontja lesz kissé magasan...
2013. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!