Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok (bőv....

Melyiket választanátok (bőv. Lent) AUDI A3, HONDA Civic, MITSUBISHI Galant?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



Igazából élményautónak kéne, vagánykodni vele szóval fogyasztás annyira nem lényeg, mert nem napi használatban lenne.

Audi felé azért húz a szívem, mert mióta az eszemet tudom kedvelem ezt a márkát és ezzel a motorral ez az A3 egy fenevad, Hondát a súly/lóerő arány miatt érdemes venni meg elég strapabíró, a Mitsubishiben meg a V6-os motor a csalogató.



2013. júl. 2. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nehéz kérdés.Szép kocsikat találtál.Ezek közül a galant a legszebb de 2,5 v6-os motortól kevés a 160-ló + nehéz karosszéria.Annyira azzal nemlehet élménykedni.Ha hathenger kell akkor Alfa 156 v6 vagy bmw 325i,328i.Mind 190 ló körüli.A talát kocsik közül az A3-ast venném a motorja miatt.Az 1,8t-ra nagyonsok tuning van ha akarod növelni a teljesítményét.A szívó motorokat jóval nehezebb tuningolni.
2013. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon szép a Galant,nem is megy rosszul,de neked a Honda kell!!!!Az Audit nyugodtan felejtsd el,problémás a motorja,a futómű se valami tartós.Hondások olyanok,mint az Alfások...fanatikusan szeretik az autóikat,rengeteg profi szerelő van köztük.Olyan tuningot pakolnak az autódba,hogy még a Mugen is elszégyelli magát,én már láttam 300lóerős civicet is.Azért ha a szívednek az Audi kedves vedd azt azzal se lehet annyira mellé nyúlni,de én ,mint Hondás csakis a civicet javaslom,mert az én szívemnek meg az a legkedvesebb(na meg az Alfa természetesen)
2013. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kötedni akarok de miért problémás a motorja az audinak?Meg nem bír sokat a futóműve?Az 1,8t egy nagyon bevált konstrukció,és könnyen tuningolható.Már egy chip is sokat dob rajta.A futóműve egyszerű és tartós.Nem az a többlengőkaros mint az a4 és a6-osba.Amúgy V6-os Alfám van.
2013. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az A3-ban megbújó 1.8T motort rakták már A4-be, Passatba, Octaviába, Superbbe, nagyon jó és megbízható. Bár a régebbi 150 lóerősek még kicsit sokat fogyasztanak.

A Civic is jó lenne, csakhogy a 300 le tuninghoz el kell költeni jópár millió forintot, gyakorlatilag mindent kicserélnek a motorban, a futóművön. Ezzel az erővel bármilyen autóból tuning autót lehet kreálni.

A legolcsóbban az A3-as 1.8T motorjából lehetne némi pluszt kicsikarni, de ésszel. Szerintem a 200 le tuning sem lehetetlen.

2013. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
170 lóerő fölé nem akarok menni, nem akarok külön még teljesítményadót is fizetni
2013. júl. 3. 12:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Tuningolni lehet ha akarod az nincs benne a papírokba hogy mennyire növelted.Csak a gyári teljesítmény számit az adózásnál.Amugy ezek a kocsik igyis jólmennek nemuszáj belenyúlni.Esetleg még egy tipp:SEAT Ibiza CUPRA 1.8t 156le
2013. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Honda tényleg strapabíró,gyakorlatilag csak 5kilós kalapáccsal lehet kárt tenni benne.Nekem is ilyen van ill.volt még egy hónapja.Előtte Seat Leon 1,8 T-m volt,mivel turbós sokkal nyomatékosabb,mint a Civic,beleprésel az ülésbe,de nekem mégis a Honda marad szebb emlék.A Seattal volt műszaki problémám (vez.láncszakadás,aztán vez.tengely kopás)szerencsére garancia időben ,a sportfutómű se sokáig bírta a rossz utakat,érdekes,hogy akinek eladtam az ódákat zeng róla és állítása szerint azóta is probléma mentes.

Aztán csak ésszel hajtsd bármelyiket is választod:)

2013. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én egyértelműen a Civicet választanám, nekem is az van, 1.6 VTI. Odákat tudnék zengeni róla, mint rajtam kívül 4 közvetlen VTI-s barátom. Ha megadod neki az olajcserét, és minőségi alkatrészekkel használod, örök mint a szegénység. Emellett kategóriájában nincs ellenfele. Amit találtál, az meg kifejezetten gyönyörű, nem is gondolkoznék a választáson. Persze rád bízom, de a Hondában egy sima szívómotor van, ami megmenti a pénztárcád a Turbo meghibásodásából adódó többszázezer Ft-nyi költségről.. A Mitsu-ról sokat nem hallottam, csak egyik ismerősömnek volt, akinek 1,5 hónap után tönkre is ment a motor. Konkrétat nem tudok, csak annyit említett h kuka. 1.6 VTI, vagy 1.8 VTI Honda (a linkből az 1,6 ígéretesebb szerintem) amit én választanék ezek közül.
2013. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
valahogy már én is az 1.6 VTI Civic felé hajlok :)
2013. júl. 7. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Hmmm...

Akkor olvasd el ezt:

[link]

2013. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!