Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1995-ös Peugeot 106-ban...

Capsread kérdése:

1995-ös Peugeot 106-ban melyik biztosíték tartozik a dudához?

Figyelt kérdés
Nem működik se a duda, se a szivargyújtó az autómban. Az megtaláltam interneten, hogy ezekhez egy biztosíték tartozik, de azt nem tudom melyik. Megtaláltam ugyan a gépkönyvet, de sajnos csak a 98-as évjáratét, és azt is franciául, úgyhogy nem tudom pontosan, melyik lehet ez a biztosíték, szóval nagy segítség lenne, ha valaki tudná, melyiket kéne cserélnem. Köszönöm a segítséget :)
2013. júl. 2. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A programom szerint az alsó sorban jobbról a harmadik helyen van. Egy 30A-os bizti.
2013. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de sajnos ez a 98-as Peugeotban lehet csak így, mivel az alsó sorban a 3. egy 10 amperes biztosíték... De végül is mindegy, mert bár kicseréltem az összes 30 amperes biztosítékot, még mindig nem működik a duda, sőt megnéztem teszterrel az összeset, és annak a véleménye szerint minden biztosíték jó. Úgyhogy azt hiszem, kénytelen leszek szerelőhöz fordulni, de azért köszönöm :)
2013. júl. 5. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!