Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehezen indul a robogó miért?...

Nehezen indul a robogó miért? Többi lent

Figyelt kérdés

Genric Xor Robogó nehezen vagy nem is indul mi lehet a probléma?


Olyan problémám van, hogy használtan vettem ezt a 2008-as robogót kb 2 hónapja. Tökéletesen működött. Most esett át, henger, dugó és gyűrű cserén. Keverékkel megy. Önindítóval előtte úgy ment, hogy: Fék + önindítót nyomom egy pár másod percig és indul. Most ez úgy néz ki: Fék + önindító + gázkar rángatás, hogy elinduljon, de ez sem mindig megy és emellett nagyon hangos lett. (Ez hidegen melegen egyaránt így van.) Rúgásra úgyszintén hidegen negyed óra rugdosás + gázkar rángatás, de csak nagyon nehezen indul és előtte egy másfél órával melegen 1 rúgásra indul most megállítottam melegen megint nem indul. Menet közben semmi baja az alapjárat is megvolt a henger csere előtt. Mikor kész lett nem volt alapj. ezért vissza vittük. Most van és tartja is egy darabig. (előtte 10 mp. alatt leállt.) Köszönöm hogy végig olvastad! Én abban bízok, hogy letelik az alapjárat és utána javul valamit, de ha nem kérlek írjátok meg és még most eladom. (Légszűrő most nincs benne, mert rendeltem egyet de valahogy nem hozták ki így az nincs belerakatva.)



2013. júl. 2. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hangos, akkor lehet kifúj a hengercsonknál, ettől eltud menni az ereje, rosszabb esetbe nehezebben indul. De inkább valószínűbbnek tartom, hogy a légszűrő hiánya miatt tele ment mocsokkal a karbi, ami eltömítette többek között az alapjárati fúvókát. Takarítsd ki benzinnel meg nagynyomású levegővel! De nem tudom, hogy jutott eszedbe légszűrő nélkül használni, mert tényleg anélkül lehet az egyik legkönnyebb módon elcseszni egy motort.
2013. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sokat volt használva és ha használtam is csak 3 kört mentem vele udvarban mert még nincs jogsim most lenne 10-én a kresz vizsga. Légszűrőt meg mondom, hogy vettem bele azt mondták szerda este, nem jött csütörtökön felhívtam őket azt mondták péntek fele azóta sem jött meg.
2013. júl. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!