Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motowell Magnet Rs robogómnak...

Motowell Magnet Rs robogómnak miért olyan 6-7 liter a fogyasztása?

Figyelt kérdés

mit kéne tennem? a fent említett típusú robogóm 60-70 km/h sebességgel használva 6-7 liter a fogyasztása 100km-en. ennek gyárilag így kell lennie vagy van valami probléma vele?

ui.:a karburátorból lejövő kis csőből csöpög a benzin néha.



2013. júl. 4. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fennakadt a tűszelep a karburátorban,akkor szokott ilyen produkálni hogy folyik belőle a benzin. Emiatt is eszik sokat, állandóan kapja az üzemanyagot,többet mint ami kell neki.
2013. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát előre is köszönöm a választ ezt holnap meg is nézem. esetleg más lehet?
2013. júl. 4. 23:59
 3/4 A kérdező kommentje:
ma megnéztem, de sajnos nem ez volt a baj. próbáltam állítani a benzin szinten is, de ha kevés nem indul ha meg jó csöpög a túlfolyó..valami más ötlet??
2013. júl. 5. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs semmi baja, azon kívül hogy agyon hajtod. azt a motort 45km/ órás sebességre építették, a jogszabályok szerint. tud menni ilyen gyorsan de hamar tönkremegy és sokat fogyaszt. használd 50 körül és láss csodát.
2013. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!