Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hány gyakorlati óra utána...

Ti hány gyakorlati óra utána nem fulladtatok le a kocsival?

Figyelt kérdés
Nekem ma volt a 6-ik órám vezetésből. Ma is kétszer lefulladtam. Ti nektek,hogy ment a vezetés?
2013. júl. 5. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni, én még a jogsi megérkezése után itthoni kocsival is lefulladtam 2-3 alkalommal, ráadásul dízel volt, pár km után belejöttem, egyszerűen fura volt a kis benzines után és volt hogy gyorsan feljött a kuplung pedál :)


A gyakorlati órákon pedig az utolsó órákban már egyáltalán nem fulladtam le, forgalmi vizsgám is hibátlan lett, egyszerűen csak hozzá kell szokni, és te is hozzá fogsz szokni.Én is hozzászoktam, rutin gyakorlaton rengetegszer lefulladtam és mégis minden elsőre sikerült.

2013. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában a tanuló kocsiknak kicsi motorja van, a fogyasztás miatt..Ez teljesen rendben is lenne, de sajna eléggé nyomatékhiányosak ebből kifolyólag. Amit tudok tanácsolni az, hogy ne csúsztatva indulj alapjáraton, hanem pörgess bele -ésszel!- max 1500rpm-ig és utána engedd rá a kuplungot. Én is gyakran lefulladtam anno a 800ccm-s matizzal, mert sajna eleve rosszul tanították a technika kezelését. Ebből kifolyólag a hondámmal is gyakran lefulladtam, pedig az vagy 2x erősebb :D
2013. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1.4 benzinnel tanultam és második órán már nem fulladtam le. de ilyenkor az oktatónak is kéne figyelnie, nem vletlen van nála pedál.
2013. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy. Ezután még kétszer esett meg, már nem tanulóként.
2013. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 perc gyakorlás után már nehéz lefujtanom! :D
2013. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, én az első 2-3 órán az 1.9 Dieselt is fullasztottam. :) Azóta 130.000 km-t vezettem baleset nélkül.


Belejössz

2013. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apám kétszer kiparancsolt a kocsiból, egyszer még meg is fenyegetett, hogy szétrúgja a hátsómat a követkzőnél, aztán többen nem fulladt le a Wartburg. Voltam vagy 12 éves...
2013. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

soha


csak amint meglett a jogsim 1x 2x

2013. júl. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!