Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen büntetésre számíthatók?

Milyen büntetésre számíthatók?

Figyelt kérdés

"A korlátozott" jogsim van és "A korlátlan" motort vezetek. Mire számíthatók ha igazoltatás közben kiderül, hogy nincs megfelelő jogsim? Mennyi a pénzbüntetés, hogy mehetek tovább (hívnom kell vkit, hogy haza vigye a motort vagy elkel szállitatnom esetleg mehetek-e tovább) és van a valami eltiltás vagy büntető pont?

Előre is köszi a válaszokat !!



2013. júl. 5. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
2 év eltiltás + pénz büntetés. Az hogy mennyi azt nem tudom. Elvileg a rendőrség szerződésben áll ilyen elszállító céggel ami be viszi a motort a rendőrségre és még annak a díját is neked kell fizetni. Én ezekről tudok, nem tudom h van-e más fizetendő összeg még. A 2 év az már alapból elég szar lehet, nem hogy még perkálni is.
2013. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az, hogy olyan jogsival vezeted ami nem jogosít rá pontosan olyan, mintha bármilyen motoros jogsi nélkül vezetnéd. Csináld inkább meg a korlátlant.
2013. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!